Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Tinderen 3 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Tinderen 3 nap alatt 24 match és 61 kedvelés (úgy hogy elég válogatós vagyok) jónak számít? Nektek mennyi szokott lenni, ennél több vagy kevesebb? F

Figyelt kérdés
jan. 28. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és vidéki vagyok
jan. 28. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te sem társat keresni vagy fent.
jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem Tinderezni kellene, hanem kimenni a világba ismerkedni. De gondolom, hiába mondom ezt neked.
jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem preferálom amúgy a netes ismerkedést, csak úgy voltam vele így könnyebben lehet visszajelzést kapni a külsőmről, mert a "való világban" már annyira befordultak a csajok, hogy ismeretleneknek semmi visszajelzést nem adnak..
jan. 28. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cél? A legtöbb match összegyűjtése?
jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

#4


Visszajelzést a külsőről nem feltétlenül a neten kapsz. Csinálsz magadról egy rossz képet, azt mondják nem nézel ki jól. De csinálsz magadról egy jó képet, akkor meg azt mondják jól nézel ki.

Egyébként meg férfiként úgy gondolom, nem kell annyit foglalkozni egy pasinak a külsejével. Ez inkább a csajok dolga, ugyanis ők is tudják, hogy az ő értékük nagyrészt azon múlik, hogy néznek ki. Egy férfinak csak legyen normális megjelenése, de ennyi az egész.

Amúgy meg nem vetem meg a netes ismerkedést, de szerintem az élő ismerkedést sem kellene elhanyagolni, már csak azért sem, mert a netes ismizés is átmegy élőbe, amikor lesz randizni.


Talán még annyit, hogy több csajom volt a névről, de egyiket sem társkereső app-on ismertem meg. Egy percet nem voltam a Tinderen. De innen az oldalról pl. 2 csajom is volt.

De mindenki azt tesz, amit akar, nem kell velem egyetérteni.

jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*több csajom volt a netről,
jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem se van értelme neten ismerkedni bőven, mert hiába van match akár 100 nővel is ha a randi nem jön össze, vagy randin jösz rá, hogy nem illettek össze, nem is vonzódsz hozzá.
jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jónak jó. Kérdés, hogy mire tudod felhasználni?

Az „irl” visszajelzés meg szerintem is többet ér, mint a kijelző mögüli. 😂

jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképp elmondható, hogy a profillal nincs gond. És ennyi...


Nem mindegy, hogy hány éves vagy és milyen sűrűn lakott területen próbálkozol (pl. Érd is "vidék" és Makkoshotyka is). Mert ezek lazán jelenthetnek 10x szorzót is a kedvelések számában.


Amúgy is, az igazi siker offline derül ki, a lájkok és matchek száma csak egopolirozásra jó...

jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!