Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem dolgozik,legyen az nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem dolgozik,legyen az nő vagy férfi,nem érzi ezt cikinek? Nem zavarja,hogy esetleg a párja szülei róla pusmognak, hogy nem csinál semmit egész nap? Olyan véleményekre lennék kíváncsi, akik benne vannak ebben a helyzetben,és gyermektelenek.

Figyelt kérdés
ápr. 22. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Az okait nem tudjuk pontosan miért nem dolgozik szóval nem ítélem el rögtön.
ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem olyanra gondoltam, aki betegség miatt nem tud. Hanem mert "nem akar" és inkább bevállalja,hogy egy fizetésből nyomorognak.Ilyenekre lennék kíváncsi,mármint az ő indíttatásukra.
ápr. 22. 11:59
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Lusta. Ennyi a véleményem róla.
ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Engem inkább az foglalkoztatna, hogy a másik aki dolgozik miért megy bele.
ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ettől érzi valakinek magát, hogy ő " el tudja tartani a másikat," Nem tudom,fogalmam sincs..Én őszintén, már csak irigységből sem engedném,hogy a másik otthon meressze a seggét,én meg húznám az igát. Ez az igazság.
ápr. 22. 12:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egy éve megbolondulok a fájdalomtól, nyaki gerincsérvem van.

Voltam gyógytornán, voltam orvosnál , voltam kórházban többször is a reumatológián 10 napokat.Jobb lett mint volt, fáj, de már kevésbé.

Mivel ilyen pocsék módon lepukkantam, már nem bízok a saját testemben, a saját egészségem én,bármikor újra előjöhet és eldurvulhat, úgyhogy nemsokára vagyonőri vizsgát teszek (3 hét) és utána szerintem portás vagy recepciós leszek valahol.

Előtte konyhán dolgoztam, minden munkanapon hordtam haza a kaját, kvázi én tartottam el a családot.

Tudja a férjem hogy megtettem amikor megtehettem és nem gondolja hogy most ő gondoskodik rólam.

ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja és a konyhán sokat emelgettem, attól meg begyulladt a vállamban egy izűleti tok. Kapartam a falat decemberben a fájdalomtól.

Megértő a férjem, amúgy neki is volt már gerincsérve ami kifakadt és pontosan tudja hogy milyen az amikor tolókocsiban tologatják az embert, később meg járó kerettel közlekedik.

A fájdalmon kívűl más nincs is……

Megértő.

Nővéremék tudják h nem dolgozok, de ő sem ítélkezik.

Volt amikor 8 hónapig volt betegállományban mert 3 szor tört el a lába egymás után. Le akarták százalékolni, meggyógyult, de nehéz időszak volt neki is.

Fiatalon persze én is mindenkit elítéltem aki nem dolgozott, azt sem tudtam mi az a fájdalom.

ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Más az, ha valaki beteg és úgy dolgozik csak a párja. Illetve van olyan is, amikor a férfinek fontos, hogy minden nap friss reggelivel, ebéddel várják haza, tiszta legyen mindig a munkásruhája, házimunkát elvégezze a párja, esetleg gyerekeket is nevel, ezek mind nem kevés időt igényelnek, de ismerek nem egy férfit aki mindezekért cserébe hálás a párjánák és minden anyagi igényét teljesíti neki, ha jól keres és így jó nekik az tud működni, de legtöbb esetben 1 fizetés sajnos nem elég. Én mint nő, soha nem tudnék függeni anyagilag senkitől, mert az én életminőségem nem olcsó, így magamnak megteremtem amire szükségem van. Ha valaki lusta és nem hajlandó dolgozni, elfetreng a nincstelenségbe, ott a másik fél is hibás amiért ebbe belemegy!
ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Értem, az én férjem átlagban havi 1 milliót keres, vállalkozó.

Eddig volt mindig pénzünk tanfolyamokra nekem, autókra, most éppen építkezésre.

ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
30 éves nő vagyok, jelenleg nem dolgozom, a jogi záróvizsga időszakomra készülök. Napi 10-13 órákat tanulok még legalább 2-2,5 hónapig. Van megtakarított pénzem, ezért mertem felmondani és inkább a tanulást választani. Alig várom, hogy nyáron lediplomázhassak és újra dolgozni tudjak.
ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!