Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem megy nekem az egész?

Figyelt kérdés
20 és 25 év közötti lány vagyok és nem vagyok szép, mert vannak egyéb hormonális zavarjaim. Van egy srác, aki már hónapok óta ír, hogy találkozni akar és, hogy nem találja az arcomat rondának, pedig az. Nekem ilyen arccal és hirsutismussal soha nem fog menni egy párkapcsolat vagy intimitás és nem érti. Már annyiszor megírtam neki szépen, de nem érti.
ápr. 16. 21:10
1 2
 1/13 Paul Atreides ***** válasza:
88%

Tiltsd le, ha ennyire "erőszakos/értetlen". Nem egy vonzó dolog alapvetően az, ha valaki folyton újabb és újabb próbálkozásokat tesz. Inkább szimplán idegesítő.


Neked pedig javaslom, hogy fordulj egy pszichológushoz, mert elég erős önbizalomhiány mutatkozik nálad.

ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs torz önképem. Tudom, hogy ronda vagyok.
ápr. 16. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Pedig gondjaid vannak és addig ne is ismerkedj, amíg magadat nem rakod rendbe.
ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed el, hogy ocsmány vagyok, az nem az én bajom.
ápr. 16. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Bemész egy skinteam-be és a hirsutizmus megoldva. Az arcodat meg elfogadja. Plusz pszichológus.
ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Könnyen beszélsz.
ápr. 16. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Tiltsd le és ne ismerkedj ellenkező neműekkel.
ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el rondán a randira.Mert úgy tűnik, akár milyen is vagy kivülről-mégis te kelessz neki.Azok a fazonok akarnak ennyire randit. Aztán ki tudja hány év lesz belőle.Lehet, hogy sok, az is lehet hogy évtizedek-a jövőt nem te írányítod.
ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adsz egy esélyt neki, meg magadnak? Miért kell eldobni azt a lehetőséget, hogy őt tényleg nem zavarja? Menj el tényleg pszichológushoz, nem szégyen, de legalább megadnád a lehetőséget, hogy jobb legyen. Nem a kifogásokat kell gyártani, hanem a lehetőségeket meglátni.
ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Oke, ocsmany vagy. Mi van akkor, ha valakinek igy kellesz, mert te vagy te? Mas, ha a ficko teged nem erdekel, zavar vagy taszit. De hogyha azt is eluldozod, akit szeretnel, mert helyette dontesz es a social media elmebeteg vilagat hiszed etalonnak, az nem jo.
ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!