Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megszólják a 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszólják a 25-30 feletti egyedülálló embereket (elsősorban férfiakat), azok nem gondolnak bele, hogy az illető egyszerűen csak nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
Valahogy ezt az érvet még sosem hallottam tőlük, a kedvenc érvük hogy biztos meleg az illető, vagy túl nagyok az igényei stb.
ápr. 22. 18:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%

Valójában egyikőjüket sem érdekli, hogy miért nincs barátnőjük.


Csak mindenki mondani akar valami okosat.

ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
69%

Emgem a saját anyám is melegnek hisz hiába próbáltam a szeme előtt 10 évig barátnőt szerezni esélytelenül


26/incel

ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem hiszem azt, hogy az ilyen férfi meleg.
ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
60%
Tehát most arra megy ki a kérdés, hogy mindenki más a hibás mert hogy ő nem kell másoknak?
ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
43%

4 nem hibáztattam senkit csak nem értem miért néznek le az emberek kollektivan azért mert egyedül vagyok.


Ráadásul nem én döntöttem úgy hogy egyedül akarok lenni hanem köpnek rám a nők.


Akkor mond miért kell lenézni és alázni?


26f

ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
44%
Ki néz le, 5-ös?
ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
56%

Megint a másikra mutogatás, hogy lenéznek és köpnek rád.

Mellesleg nem lesz jobb ha áldozati szerepet magadra húzod, senki nem fog megmenteni, magadért felelsz - ez a férfi egyik legnagyobb élettanulsága.

ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
19%
feleljenek a nők is magukért, felnőtt 18 év fölötti emberekről beszélünk, ha már ennyire egyenjogúság van, nem csak a férfiak élettanulsága ez
ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
69%
A nők magukért felelnek, kiscsillag.
ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
34%

6,7 nem én vagyok a kérdező, de sokan tapasztalják hoyg ha egy férfi egyedülálló azt lenézik, gúnyolják összesúgnak a háta mögött mert biztos meleg.


Szerintetek miért kell ezt csinálni?


Az meg a személyes tapasztalatom hogy undorodnak tőlem a nők, nem várom hogy megmentsék valaki de nem kell lenézni az embert a nőknél sikeres férfiak is lenézik a sikerteleneket, feljebb valónak tartsák magukat

ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!