Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha tetszem egy nőnek?

Figyelt kérdés
Eddig 5 lányról derült ki biztosan, hogy évekkel ezelőtt bejöttem nekik, és lehetett volna valami, ha kezdeményezek, de én erről akkoriban semmit nem vettem észre. Szerintem nem is igazán voltak árulkodó jelek, max annyi, hogy néha rám írtak, de azt is burkoltan, hogy például munkával kapcsolatban kérdeztek valamit, aztán picit elterelődött a téma személyesebb dolgokra. A személyes dolgok alatt sem pikáns dolgok merültek fel, hanem például a hobbimról kérdeztek. Ha pedig személyes összefutottunk véletlenül akkor is max annyi volt, hogy kedvesen mosolyogtak, de nem jöttek oda, vagy ilyesmi. Sőt, az egyik lány sokszor kifejezetten undok volt, néha egy-egy sértő megjegyzést is elengedett - róla végképp nem gondoltam, hogy tetszem neki.

ápr. 22. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
5 lány? te egy igazi Chad vagy akkor
ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

Ezt így konkrétan megmondja neked. Úgy, hogy neki abból nincs érdeke, nem jár érte pénz vagy nem akar egy exet bosszantani veled.


Minden más eset csak spekuláció.

ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a páromról megvoltam gyöződve, hogy Urál és nem tetszem neki. Most meg is a párom.
ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeményezés lényege az, hogy nem kell tudnod, hogy bejössz-e a másiknak. Mert ha tudod és jelzi, akkor már tulajdonképpen ő kezdeményez, nem te :D Hozzám pl. buliban csak úgy odajönnek a pasik, ha tetszem nekik, még szemezni sem kell hozzá, vagy kollégáim random elhívnak randizni stb. Ha tetszik, kezdeményezel nála, aztán lesz ami lesz. Nem kell megvárnod, hogy elédálljon, hogy “haló tetszel”.
ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

De a nők miért nem mondják ki ha bejön nekik valaki? Úgy érzem már sok potenciális partnert engedtem el így, mert én bevallom hogy mi a legtöbb férfiak semmit nem értünk abból amikor a nők elvileg jeleket küldenek nekünk.


Persze az az elvárás hogy a férfi kezdeményezzen (bár nekem semmi bajom nem lenne azzal ha egy nő kezdeményezne nálam) de mondom a legtöbben nem vesszük a női utalásokat és ha a férfi is még félénkebb kicsit és nem biztos a dolgába akkor felejtős a dolog

ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
4,álitolag a nőknél nem állnak sorok,lebuktál
ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
#6 az átlag nőknél tényleg nem, de én jó nő vagyok.
ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Ez van amikor minden simp nyalja a nők seggét

ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!