Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak titkaitok a parotok előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak titkaitok a parotok előtt?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok (bármiféle) amit titkolsz a párod elől, nem tud róla stb? Nem megcsalasra gondolok.

És ha igen,mi?


ápr. 22. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Múltbali dolgok, amiket tettem. A kapcsolatunk előtt volt, de akkor sem szívesen mondanám el. Félnék, hogy változna a rólam kialakított képe.
ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy pár beteges fantázián kívül nem igazán.
ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom a részleteket nem szeretnétek megosztani de ha mégis, kíváncsi lennek
ápr. 22. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Múltbéli dolgok, mert az a múlt, úgy gondolom jobb nem beszélni róla, akkor még nem voltunk együtt.

A kapcsolat kialakulásától már nincs. De vannak dolgok amikről nem beszélünk, tabu témák (pénz, család).

ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Folyószámlák állása, mert nő lévén vérszemet kapna és el akarná herdálni az egészet gyors élvezetekre
ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

"részleteket nem szeretnétek megosztani"

A múltamról, hogy kikkel jártam, kik voltak a barátaim, milyen hülyeségeket csináltam, nem beszélek, mert feltételezné, hogy még most is megtörténhet, vita lenne belőle.

Jelenleg a pénzről nem beszélek (van eldugva pénzem, ami úgy gondolom nem tartozik rá), családról sem, mert van akinek rossz véleménye van róla, és csak vita meg utálat lenne belőle.

4-es voltam

ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Voltak egészségtelen kapcsolataim olyan férfiakkal, akiket kerülnöm kellett volna. Erről nem tud.
ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Pl olyanokról ha munkahelyen vagy barátaim gúnyolnak vagy kijátszmáznak vagy átvertek. Nem akarom magam égetni. Vagy pl nem tudják hogy nincs pénzem és honapról hónapra élek nehezen.

A múlthoz meg semmi közük. Mindent a kapcsolat kezdetétől nézek.

ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincs, unalmas ember vagyok. De nem tudnék kapcsolatban lenni olyannal, akinek nem merek mindent elmondani. Az nem szerelem.
ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
50%
1. Biztos az hogy sokkal több férfival feküdtél le mint amennyiről a párod tud. xD
ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!