Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, borzasztóan kiábrándí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, borzasztóan kiábrándító Számotokra, ha mielőtt ágyba bújnátok a randipartnerrel, ő ragaszkodna (oda-vissza alapon, tehát nemcsak Tőletek "várná el", hanem saját maga is megcsinálná) egy részletes nemibetegség szűréshez?

Figyelt kérdés

2024 van és a legtöbb nő annyi pasit találhat magának, amennyit be mer vallani..ha akarnak, hetente, havonta másik csávóval fekszenek össze...meg igazából még ha "rendes házból" való is a csajszi, lehet ő a rossz fiúkra bukik és elég, ha 1 "olyannal" lefeküdt, netán még nem is volt védekezés.. tehát hogy nem akarnék elkapni sem szifiliszt, sem semmi mást..tudom, nyilván senki nem akar..anno így jártam (oké, nem szifilisz volt, de így is kórházba kerültem és majdnem maradandóan károsodott a májam)..szóval saját bőrömön tapasztaltam, hogy ez nem játék..Ti nők mit szólnátok ehhez, ha ezzel fogadna a pasi, hogy "szűrést mindkettőnknek", mielőtt..?


Csak annak a véleményét tudom komolyan venni, aki kulturáltan mondja el, mit gondol - köszönöm.



ápr. 24. 19:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy teljesithető és korrekt kérés!

Csak egy bibi van vele, teszt után is ellehet kapni barmit, hiaba negatív a tesztelés pillanatában az egyén.

Azt ugye nem tudod ellenőrizni, hogy utána nem e fekszik le valakivel.

ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Az elsöt még annyiban egészíteném ki, hogy a teszt csak az esetleges fertözés után meghatározott idövel mutat ki bármit is, lehet, hogy amaikor csináltatta, már fertözött volt, de még nem kimutatható.
ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi, örülök a válaszodnak!

Hát valahogy feltételezném, hogy ha már komoly kapcsolatot akar ő is velem, akkor nem fog mellettem félre feküdni..sztem észrevenném, ha mégis..nyilván azonnal el is válnának útjaink.

ápr. 24. 19:48
 4/27 A kérdező kommentje:
3: komolyan? :O hoppá..ez nem jó hír, de még mindig megnyugtatóbb lenne bmilyen teszt, mint a semmi..hát igen teljesen 100%-osra szinte lehetetlen menni ígyis, de nem mindegy hogy 80% bizonyossággal állsz bele szexuálisan egy kapcsolatba, vagy 0% bizonyossággal. :)
ápr. 24. 19:52
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak olyan esetben lehetne megvalósítani, ha komoly kapcsolatot keresel.

Ha csak egy egyéjszakást, vagy egy kis pár hetes szórakozást akarsz a lánnyal, akkor nem fog belemenni, inkább keres olyat, akivel nem kell ennyit foglalkozni.

De ha valóban mindketten komolyan gondoljátok, hosszútávú kapcsolatra terveztek, akkor szerintem megérti az illető ezt a dolgot. Legjobb esetben nem csak megérti, hanem egyet is ért vele. Mostanában nagyon elterjedtek ezek a nemibetegségek, és nem feltétlenül a könnyűvérűség miatt. Szóval szerintem mindenképpen beszéld meg vele, hogy csak a biztonság kedvéért. Gondolom ő is jobban érezné magát.

ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként (a 3-as vagyok még egyszer) az idö alatt, amíg a teszt után eltelik az az idö, amíg az esetleges rejtve maradt fertözés is kimutatható, addig óvszerrel védekezve elég biztosan nem kapsz el semmit.
ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Tévedés, vannak olyan betegségek, amik óvszerrel is elkaphatóak. Maximum csökkentett eséllyel.
ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha utána hajlandó lenne óvszer nélkül szexelni akkor esetleg.
ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Az intim egészséggel és védekezéssel foglalkozó oldalak előírják, hogy minden partnerváltáskor kell. És kockázatos partnernek tekintik, aki:

- 1 éven belül 3 emberrel volt

- óvszer nélkl egy másik emberrel volt

prostituált, • injekciós kábítószert használó személy, • szexuálisan kicsapongó életformát folytató személy, • ismeretlen személy, • alkalmi szórakozóhelyi ismerős, • kiközvetített partner; • ismert vagy gyanított hepatitis B-pozitív (HBV), hepatitis C-pozitív (HCV), HIV-pozitív személy; • nemi beteg személy; • fertőző májgyulladásban szenvedő beteg; • vérzékeny beteg, dializált beteg; • szexuális erőszak áldozata

....


Általában elmondható, hogy hosszan kell ismerkedni, hogy ezeket legyen lehetőségetek megbeszélni.

ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Ez 31 éve is alap volt, manapság még inkább.
ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!