Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy tudnátok élni?

Figyelt kérdés

55 éves nő vagyok. Narcisztikus kapcsolatból léptem ki 2 éve. Majdnem egy éve osszeismerkedtem egy ferfival aki nagyon rendes , becsületes, tisztességes. Rengeteget segít nekem. Más nő örülne ilyen jellemű férfinek. Én is orulok termeszetesen hogy engem valasztott viszont nem vagyok szerelmes! Az intimitás megvan felőlem is . Olelgetem én is / mely inkább annak szól el ne veszítsem ,meg szeretem mint egy barátot mintsem a kémia miatt/ Nem szeretnek egyedul maradni. Tisztelem, szeretem en is, de mint egy barátot. Ugy erzem meg tudnek alkudni es leelni igy a hatralevo eletemet vele mert egy rendes ember akire barmikor szamithatnek. Barátnőm azt mondja örüljek hogy ilyen férfit találtam ebbe a korba. Maradjak a fenekemen. Valószínű ott is maradok mert látom én is hogy ebbe a korosztalyba már mi a felhozatal. Ő mellette nyugalomba szeretetbe lehetne élni.

Ti is így döntenétek?


ápr. 25. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Még szép. Meg nem hiszem, hogy valaki ennyi évesen a szerelmet hajszolja....
ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Én nem tudnék. Ha valakit nem szeretek vagy barátként szeretem, akkor nem akarok vele intimitást.

Biztosan nem tudnék lefeküdni valakivel csak azért, hogy ne legyen egyedül.

Egyedül jobb, mint egy rossz kapcsolatban. És attól, hogy nagyon rendes, kedves, ez még rossz kapcsolat.

ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Szóval hiányzik az igazi vad, elemi szexuális vonzalom köztetek. Ehhez neked feltétlenül szükséged van kapcsolatra? Ezt azért kérdezem, mert talán az is megoldás, hogy a hétköznapok biztonságát ő adja meg neked. A szexuális vágyaid kielégítését meg mondjuk megoldjátok swingerben.
ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha ezt neki is elmondod őszintén és nem zavarja akkor oké.

De ne hitegesd azzal hogy szerelmes vagy. Meg kell mondani neki hogy csak baráti érzéseid vannak iránta. De gondolom nem fogod megmondani mert akkor dobna.

Azok a kapcsolatok nem maradnak tartósak ahol az egyik fél kapcsolatfüggő és a benne zajló félelmek miatt mindenáron benne marad egy kapcsolatban. Mert ugye jól jön az élet miden területén egy segítő társ, csak nem mindegy hogy ez kihasználás alapon működik vagy szerelmi alapon.

Ne azért legyél valakivel mert segít a ház körül meg egyébként jó barát. Mert így nem magához az emberhez vonzódsz hanem az általa megteremtett előnyökhöz. Ezek ez előnyök sok mindent jelenthetnek; segít a mindennapokban (bevásárolni, barkácsolni, takarítani), két fizetésből könnyebb megélni, lakhatásban segít, fizeti a közös programokat stb. Mert akkor így te a könnyebb életet szereted, nem magát a férfit.

Úgyhogy ha ő tudja hogy baráti érzelmeid vannak, és nem tudsz egyedül élni akkor nincs ezzel semmi baj. Ha neki is megfelel, nincs hitegetve, átverve akkor nyugodtan maradj benne a kapcsolatban.

ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
De az ember hány éves koráig tud szerelmes lenni?
ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Van köztetek rendszeres szex? Ha igen, milyen vele?
ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Van köztünk szex. Azzal nincs gond.

Szerintem a szerelem nincs korhoz kötve

De lehet tevedek

ápr. 25. 09:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező szerelmesnek lenni. Csak erről tudjon a másik fél is. Mert úgy fair a játék.
ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem gondolom, hogy szerelem nélkül áltatva együtt kéne maradni. Max úgy, ha ez így megbeszélésre kerül. Az 55 év nem egyenlő a halállal! Mamám még idősebbként is sikeresen pasizott.
ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Nagy szerelem? Persze lehetséges, csak nem biztos, hogy ebben a korban már meg is találod. Ha nektek ez a kapcsolat megfelel, akkor maradjatok együtt, csak mindenki legyen tisztában azzal, hogy mit érez a másik, ezt tartom korrektnek. 55 évesen mondjuk én sem ugrálnék a nagy szerelmet hajszolva.
ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!