Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a bőrszín egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a bőrszín egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is írjatok légyszi

ápr. 25. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Afrikiaval, ázsiaival sose lennék együtt. Azon kívül nem zavar ha barnább.
ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem
ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ázsiaival, amerikaiak és négerrel én sem lennék akármilyen jó emberek lennének. Romával is csak akkor ha el lenne nagyon magyarosodva mint a családja is.

Tőlem a néger, ázsiai, amerikai nagyon távol áll mentálitást értve.

ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Fogalmazzunk úgy, hogy nálam a kultúra, meg a mentalitás számítanak, de ezek nagyon, és kérlelhetelenül. Ismert(ebb) emberek közt tudok olyat, aki (zenész) félig fekete (jamaikai), félig fehér, brit állampolgár, és mentalitásra, kulturáltságra angolabb az angoloknál. Nálam ebben az esetben nem számít a bőrszín. Még annyit megemlítenék zárójelben, hogy az úgynevezett rosszfiúk iránti kamaszkori vonzalmamat réges-régen kinőttem.
ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bőrszín szerintem csak egyéni ízlés kérdése. A nagyon fehér és a nagyon sötét bőrűek nekem nem jönnek be, de másnak lehet, úgyhogy ez nem gond szerintem, kinek mi jön be. A négyesnek igaza van, ha a kultúra más, az sokmindenben gondot okozhat. 28/N
ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyeni izles dolga, nem lehet igennel vagy nemmel felelni
ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én magyar vagyok de az ázsiaiak tetszenek. Csak nehéz ismerkedni velük, főleg így 40 felé.Úgyhogy a kérdésedre a válaszom az, hogy Nekem nem számít.
ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem számít, csak a fehér emberek tetszenek, kellenek.
ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!