Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanoda menni üdülni, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanoda menni üdülni, mint az exével?

Figyelt kérdés

Van egy friss kapcsolatom, én a nő vagyok.


Már régóta mondogatja, hogy szívesen elmenne velem X, Y vagy Z helyre az országban, mert nagyon szereti, szép a táj, jó a gasztronómia, fantasztikus a szállás, gyakorlatilag egy kis ékszerdoboz az országban.

Nagyon jó helyek, tényleg, mutatott a neten képeket, küldött ajánlókat ezekről a helyekről, stb. Meg is beszéltük, hogy nyáron elmegyünk az egyik ilyen helyre.


Na igenám, de az exével is ugyanezekre a különleges, eldugott helyekre jártak. Ma küldött nekem videót, arról, amikor ott voltak, rózsaszirom az ágyon, jakuzzi bugyog, napsütés, boldogság happy...

Most hirtelen belegondoltam, hogy én ugyanezen a helyen leszek vele. Neadjaég ugyanabban az ágyban, ahol... nos értitek.


Én most már nem akarok menni ezekre a helyekre. Valószínűnek tartom, hogy ott végig az exe fog a fejében járni, hányszor voltak már ott és hányszor voltak együtt, nekem pedig az fog az eszembe járni, hogy basszus, milyen boldogok voltak itt, és miket csinálhattak itt.


Ő azt mondja, csak azért akar idejönni, mert tényleg szereti az ország ezen szegletét.


Hát nem tudom, én inkább mennék valami olyan helyre, ahol még nem járt egyikünk sem.

Nekem eszem ágában sem lenne arra a helyre ráadásul ugyanarra a szállásra, apartmanba vagy faházba vinni őt, ahol az én exemmel voltunk együtt nyaralni. Az a régi életem közös emléke, nem akarom összemosni az újjal. Csak én látom így?


ápr. 25. 20:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostani párommal a kapcsolat elején ugyanoda mentem üdülni ahová az exszel ment és eszembe nem jutott, hogy még őt szereti. Ő is jött velem olyan helyre túrahely volt ahol jártam az exemmel és nem csinált belőle ügyet. Tudtuk, tudjuk, hogy nincs okunk féltékenynek lenni, bizalmatlanságra egymás iránt. Meséltünk is egymásnak az exekről, vagy ha valami olykor eszünkbe jut róluk akkor elmondjuk mint hogyha barátokkal kapcsolatban emlékszünk valamire.

Hogyha most nem bízol benne, nincs önbizalmad akkor mi lesz veled, a kapcsolattal később?

Emlegeti őt állandóan, úgy érzed nem kedvel, szeret eléggé, hanyagol, vagy miért vagy ilyen?

ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Van valami zavaró így már ezekben a helyekben. Nem szívesen mennék oda, ahol élete akkori legszebb pillanatait élte meg. Nekem keserű érzés, ennyi.
ápr. 25. 20:40
 3/31 A kérdező kommentje:
És úgy érzem, még nem tette túl magát az exén. Különben kitalálna új helyeket, új programokat.
ápr. 25. 20:42
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Mióta szakított az exszével? Emlegeti sokszor? Vagy csak azt a helyet hozta szóba? Nem mindegy.


Milyen keserű érzésről beszélsz? Milyen élete legszebb pillanatai? LOL, nincsenek legszebb pillanatok, ha szerelmes beléd te veled fogja a legcsodálatosabb pillanataként megélni.

Nem fogja veled pontról pontra ugyanazt csinálni mint vele, mert lehetetlen. Nem is tudnád neki azt az érzést adni mint az exe még akkor se ha az ikertestvére lennél, kivétel ha a klónja lennél, de hát az nem reális.


De mégha veled is akarná helyettesíteni, meg vagy róla győződve oké. Miért nem szakítasz vele?

ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Most ha "felfedezte" míg járt az exszel, hogy valamelyik csoki a kedvence akkor az is keserű érzést váltana ki benned, vagy mi? Nem zavar ha együtt éltek, vagy ugyanaz a matrac akkor téged is ugyanott szexel meg? Vagy a zuhanyzóban, konyhabútoron? Te is megcsókolod ugyanúgy mint az exe és ő is téged mint az exed. Hogyan lehet ennyire furcsán gondolkodni? Megmondta neked, hogy az a hely tetszik neki és nem hiszel neki.

Na de mint írtam lehet szakítani, vagy meg lehet neki mondani, hogy máshová akarsz menni mert zavar, hogy az exszel járt ott.

Nem mersz vele őszinte lenni, ez is baj.

ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem tetted még túl az exén. Ha vannak kedvenc helyei akkor normális, hogy szeret oda járni, normális, hogy elmentek az exével és normális ha elmegy veled is. Nem az ex miatt megy oda hanem a hely miatt. Ezen mit nem értesz? Most ha az exével Pesten élt és veled is ott fog az nem baj? Ha az exével az közeli közértbe járt vásárolni akkor most járjon veled másikba? Esetleg költözzön is el mert gondolom az ex járt nála, és ezek után te hogyan akarsz felmenni hozzá? Szóval túltolod de nagyon. És csak, hogy tudjam, ezek valódi kiránduló helyek vagy valami eldugott saját extra helyeik voltak?
ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Ne hasonlítsunk össze egy várost, egy házat, vagy a testét egy olyan hellyel, ami az ő közös helyük volt. És lehetne máshová is menni, megtalálni a saját közös, eldugott kis helyünket is.

Nem tudom. Nagyon megbántva érzem magam.

ápr. 25. 21:02
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
7es ez nem idevágó videó. Ahogy én értelmezem itt nem a pasi nem vált le az exéről hanem a kérdező van vele elfoglalva.
ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
8 Nézd meg a videót, menj utána a témának. Tájékozódj.
ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!