Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint ugyanoda jutok majd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint ugyanoda jutok majd? (hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Barátnőmet (már lehet nem is a barátnőm) elvittem egy felejthetetlen autós élményre (nem szex). Saját autómmal mentünk. Még soha nem ült mellettem, mikor rallyztam. Az elején félt egy kicsit, de egy-két keresztbe bevett kanyar után már kiült a mosoly az arcára, tetszett neki a dolog. Ez nem közúton történt. Van egy gyümölcsös, így télen a kutya se jár oda. Sok íves, sodrós kanyar van ott, azért oda mentem. Megígértem neki, hogy vezethet is majd, de sajnos nem jutottunk el odáig. Oda-vissza bejártam az utat, nehogy valami legyen az úton, amit nagy tempóban nem fogok tudni majd kikerülni, szóval ésszel csináltam. Mikor elindultam a "gyorskörön" összejött minden, gyönyörűen vettem a kanyarokat. Egyik kanyarban megbillent az autó, emiatt belementem egy rohadt nagy vízmosásba, ami miatt 2 és fél fordulat után (kerekek a levegőben hassal felfelé, szóval nem megpördülésről beszélek) tetőn egy árokban álltunk meg. A lány nem sérült meg, én elharaptam a nyelvem (kutyamód rallyzok, kicsit kint van a nyelvem :D). Nem is éreztem, csak mikor folyt a vér bele az orromba, meg a szemembe. Az autó szakszerű biztonsági felszereléseket tartalmaz (bukócső, négypontos biztonsági öv, tűzoltókészülék, bukósisak is volt rajtunk). Kérdeztem azonnal, hogy jól van-e (kicsit pöszén a sérülés miatt), de nem válaszolt, kioldottam magam, majd kiszedtem őt is a kocsiból. Megállt velem szembe, levette a sisakot, hozzámvágta, majd azt mondta, hogy egy elmebeteg állat vagyok (ezzel nem mondott újat...) majd sírva elindult haza. Szegénynek ez volt az első borulása, bár még én se fordultam át kétszer autóval. Elindult haza gyalog, felhívtam barátomat, mondtam, hogy hazafele tart vegye már fel és vigye haza, megtette. A lány azóta nem válaszol a kapcsolatfelvételre. Mikor elkezdtük az egészet, pontosan tudta milyen vagyok, most meg megint ugyanoda jutottam, mint az előző exeimnél. Hogyan beszélhetnék vele ismét, már semmi ötletem sincsen, mikor elmegyek hozzájuk, mindig szülei nyitnak ajtót, azt mondják, nem akar velem beszélni. Már gondolkoztam azon is, hogy írok egy levelet, ráerősítem egy féltérlára és bedobom az ablakon :D, annak viszont senki nem örülne, meg el is találhat valakit. Mindenesetre én élveztem a borulást (nem az első alkalom volt). A lányt ennyire sokkolta volna az eset, vagy csak a vérem miatt riadhatott meg ennyire?
2011. dec. 19. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mindenkinek más milyen az ingerküszöbe. :D

Én nem sokkolódnék le ennyire pl^^

2011. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
hát ez gáz.. életveszélybesodrod, aztán meg itt rinyálsz?
2011. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanoda.
2011. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Életveszélybe????

egy haja szála se görbült meg. Leírtam, hogy profi védőfelszerelés van az autóban.

2011. dec. 19. 16:20
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Egy gyilkosnak is csak addig van barátnője, amíg önmaga is áldozattá nem válik.
2011. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
és ha nincs szerencsétek? akkor? mit mondasz a szüleinek?
2011. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
legközelebb, de vidd el rallyzni a lányt, inkább sétáljatok
2011. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
#4: Senna is biztosan élne még, ha nem amatőr felszereléssel autózik...
2011. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

1. a formaautó nem rallyautó, ne keverd a kettőt.

2. Nem csattantam neki semminek. Volt hova borulni.

3. elszállhatsz akár négyszázzal is, ha van hova esni. A baj akkor van, mikor az autó hirtelen áll meg (falnak, vagy fának menve, Senna is falnak ment).

4. Ezekből saját lábon szállt ki mind a sofőr, mind a navigátor (az enyém negyed annyira se tört):

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 19. 16:33
 10/26 A kérdező kommentje:

egyébként lényegtelen.

Hogy beszélhetek vele ismét?

2011. dec. 19. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!