Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi - legyen akármenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi - legyen akármennyire is jóképű, magára adó - megközelíthetetlen és távolságtartó (tehát nulla kezdeményezőkészség), akkor nem lesz párja? A nők az ilyen férfiakat észreveszik vagy békén hagyják?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagyon ritkán kezdeményeznek, lehetsz akármilyen jóképű. A kezdeményezés az szinte mindig a férfi szerepe, ezt nem lehet megúszni. Vagy legalábbis nagyon ritkán.
ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, hogy a nők kezdeményeznek.

Tapasztalataim és meglátásaim szerint csak abban az esetben kezdeményeznek nők, amikor már az a kategória a pasi, ahol beindul az ösztönös női hipergámia. Ergo, szintekkel feljebb van a férfi.

ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez attól is függ, hogy amúgy mindenkivel olyan-e vagy csak idegenekkel, most lehet 1 v 1 távolságtartónak tűnsz, de ha körbe vesznek a barátaid, akkor már nem feltétlenül. Úgy sem fognak kezdeményezni a nők, viszont a barátaidon keresztül megtudsz ismerkedni nőkkel ennek ellenére is.
ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a munkahely és az otthon között ingázik, és nem jár társaságokba, és a társkeresőkön sincs fent, akkor igen akkor egyedül maradhat.


Élőben nem , hogy a férfiak, de a nők aztán végképp ritkán kezdeményeznek, maximum ahol tényleg sokan vannak esetleg fesztivál, vagy egy nagyobb baráti társaságban ha betéved egy.


Én azt látom, hogy manapság a nők maximum társkeresőkön kezdeményezőbbek, de csak ha valóban jóképű vagy.

ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy kezdeményez? Pontosan mit nem kezdeményeznek a nők?
ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon jóképű a férfi (s emellett más vonatkozásban is kimagasló), akkor kezdeményeznek a nők nála. Aki mást mond, az nem ilyen férfi, és a saját tapasztalatait (azaz hogy nála nem kezdeményeznek a nők) általánosnak és másokra is igaznak véli.
ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok erről írtam utolsó. Volt nálunk egy rohadt jóképű srác az évfolyamban, a létező összes ronda, csúnya, dinoszauruszfejű de bátrabb nő körbeugrálta folyamatosan. Ha tényleg szintekkel feljebb van a férfi és érzi a nő, hogy nincs vesztenivalója és van benne egy minimális bátorság, akkor félreteszi a női büszkeségeit, bepróbálkozik. De nyilván a jóképű srác is mosolygós volt és nyitott természetű, ez is közrejátszhatott.
ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ha tényleg nagyon jóképű a férfi (s emellett más vonatkozásban is kimagasló), akkor kezdeményeznek a nők nála. "



Ez nem igaz! Vagyis akiről én írtam, biztos, hogy nem! Akiről messziről lerí, hogy "hagyj békén" ahhoz nem fognak odamenni.

ápr. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!