Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még adni időt ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még adni időt ennek a férfinak?

Figyelt kérdés

4 hónappal ezelőtt kezdtem ismerkedni egy férfival, aki még az exével (nem felesége) él együtt. Folyamatban a külön költözés, de addig nem akar velem nyilvánosan találkozni, míg az ex el nem költözött végleg.

Úgy gondolom, attól már felvállalhatna....miért nem teszi?


ápr. 26. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar felvállalni.
ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig rá vártál/vársz, rég találhatnál magadnak egy normális, független férfit, aki örömmel felvállal. Én nem várnék egyetlen férfira sem!
ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog csalni. Neked nem ciki, hogy együtt élnek? Csaj talán nem is tud rólad. 4 hónapja kellett volna otthagyni. Hidd el, nem becsül ő nem meg téged. Miért nem költözik el az ex? Nem annyira ex, ha még ott lakik.
ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szeretőnek tart nem hagyja el miattad
ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már múltkor is kérdezted. Úgy látszik nem volt egyértelmű hogy csak hülyít. Ha tényleg válnak, akkor hiába vannak fizikailag egy helyen, már nyugodtan lehet külön utakon járni.

De várd csak még pár évig amég költözik

ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi szeret akkor nyíltan teszi!
ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is nehéz volt mert az exfeleség még válás után 1 évig nem költözött el.

Mi albérletben voltunk ez idő alatt, de együtt!

És felvállalt.

Azóta már a férjem.

Vigyázz mert nekem is volt olyan 20 éves koromban aki azt mondta h el akar válni.

Még 20 évig voltak házasok és lett még egy gyerek 🤷🏼‍♀️

ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoznék így vele többet.


Amúgy a leírtak alapján abban sem lennék biztos, hogy a nő is úgy tudja, hogy ő már ex.

ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem keverednék bele ilyesmibe.
ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!