Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szórakozóhelyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szórakozóhelyeken milyen lányokhoz mentek oda?

Figyelt kérdés
Olyanhoz aki egyszerűbb, elérhetőnek tűnik. Vagy a nagyon csinosakhoz, akik látszólag mondjuk drága cuccokban vannak, központi személyiségek?
ápr. 28. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hoz aki bejön.
ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De milyen jön be? Amúgy kérdező: arany középút...
ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
A csinosakhoz mennek oda. Én csinos lány vagyok és bármikor megyünk bulizni a nem annyira csinos barátnőimmel szegényekhez max. öregek vagy fura alakok mennek oda, ha egyáltalán bárki is, hozzám meg mindig helyes pasik, egyszer-egyszer átlagosabb is betalál, ha van annyira részeg, hogy be mer próbálkozni🤣Most a legutóbbi buliból is 2 pasi hívott el randizgatni, mindkettő nagyon helyes. Az az érdekes, hogy így a tapasztalataim alapján az átlagos pasik inkább oda se mennek senkihez, minthogy az átlagos lányokkal beérjék. Ők is a csinosakra ácsingóznak, mert mondom, a barátnőim átlagosak és általában a kutya nem megy oda hozzájuk.
ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én az átlagosnál egy kicsit jobb pasi vagyok és csak a szép arcú, vékony vagy átlagos testalkatú nőkhöz megyek oda. Bár kell pár ital ahhoz, hogy ez megtörténjen.
ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Csak a legjobb csajokhoz,egy szinten velem levőkhöz
ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Top kategóriáshoz. 165-170cm, 46-52kg, kerek sgg, hosszú egyenes derékig érő haj, C+ kosárméret. Ez van, sosem rejtettem véka alá. Nekem az átlagosnak mondott nők nem jönnek be, széles csípő, nagy sgg, oszlop lábak, csapott vállak, hurkás has? Áhhhhh!
ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak olyanhoz, aki tetszik. De szórakozóhelyen nem megy jól az ismerkedés.
ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Caak ismerőshöz. Ismeretlenhez már nem.
ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A ferfiakat nem "FIUKAT" nem igazan erdeklik a markak egy non ... a szep lányokat eszre vesszuk barmiben is legyen.
ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem merek csak úgy oda menni vadidegen nőkhöz.
ápr. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!