Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeresen járok szórakozóhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen járok szórakozóhelyekre, dolgozok elég sokan szeretnek de sehogyem tudok a lányokhoz közeledni. Mit tegyek? Már 5 hónapja járok edzeni mert egy kicsit nagydarab vagyok de már dolgozok az ügyön

Figyelt kérdés
mit tegyek? 18/F
2012. febr. 12. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi vagyunk az ugyenevezett megkozelithetetlenek :D figyelj en is jopasinak tartom magam, de le sem szarnak a csajok. majd lesz az igazi, akinek bejovok oszt csokolom :D
2012. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na végre, dolgozó, nagydarab pasi! Hol laksz? Mennyi idős vagy? :))
2012. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, látom a korod. Fiatal :(
2012. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :D örülök hogy az idősebb korosztálynak tetszenek a leírtak, de örülnék ha a saját korosztályomban is lenne erre megoldás.
2012. febr. 12. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, és semmi bajom veled az alapján, amit leírtál.Hidd el, hogy nem is olyan sokára valaki biztos nagyon fogja értékelni :)
2012. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
se veled se nélküled dologból van már nem is tudom mennyi de én igazi kapcsolatot szeretnék. már elég régóta de mindig csak se veled se nélküled lesz a vége
2012. febr. 12. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd akkor próbálkozz újra, ha lesz vmi eredménye az edzésnek, mert ha nem nézel ki jól, egy lánynak se kellesz!
2012. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom, a 61%-os rendületlenül nyomatja a "csak a külső számít"-szöveget. :D


Kérdező, te meg menj le úgy egy szórakozóhelyre, hogy a fő célod, hogy jól érezd magad. Felejtsd el egy időre a csajozást, sőt, ez alatt az idő alatt TILOS csajoznod. Táncolhatsz velük, beszélgethetsz, de semmi konkrét dolog (telefonszám-szerzés, csók stb.) nem történhet velük.


Csináld ezt pár hétig és rengeteget fog javulni a kisugárzásod. Rájössz, hogy a nők nélkül is jól érezheted magad a bőrödben, nem leszel többé kétségbeesett és pont ez a hozzáállás tesz majd sokkal eredményesebbé.

2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de attól még neem kell egy csaj! :D
2012. febr. 16. 19:36
 10/11 anonim ***** válasza:

kell, kell, oké, de okosan írja az egyik válaszoló, ha nem görcsölsz rá a témára és egyszerűen az a célod, h jól érezd magad, hamarabb megtalálnak, mintha nyáladat csorgatva tekintgetsz körbe a következő potenciális kiszemelted után. na jó, ez most túlzás volt, de tényleg igaz.


figyelj, az jó, ha dolgozol azért, hogy jobban érezd magad a bőrödben. nem tudom, mit értesz azon, h nem tudsz közeledni lányokhoz, de ezt sem kell túlspilázni. egy normális lány nem várja, h kézen állva közeledj hozzá vicceket mesélve. ha nem liheged túl a dolgot, laza vagy, érdeklődő és valamennyire egyedi, és látják, h van bátorságod odamenni, az szerintem sokat számít. vagy javítsatok ki, ha tévedek, de nekem ennyi bőven elég, már ami a leszólítást illeti.

2012. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!