Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy a kapcsolat csak a másikról szól?

Figyelt kérdés

Arról hogy folyamatosan segíted őt, az ő gondjai vannak napirenden és az ő dolgai "intéződnek".


Milyen pèldákon keresztül tapasztaltátok ezt?


ápr. 29. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, igen.

Letisztáztuk, hogy mindketten akarunk családot, házasságban vállalunk csak gyereket, és előtte ki kell próbálni, hogy az együttélés mennyire működik.

Én költöztem hozzá, mert hülye vagyok. 🤷🤦 Feladtam az albérletet, így kvázi nem is tudtam egyik napról a másikra kiköltözni. Ezt ő is tudta.

Aztán jött ha ezt meg azt (nem) csinálom, nem lesz eljegyzés se, nem hogy esküvő. Miért viselkedek így még úgy, hát nem akarok gyereket? Mi lesz, ha gyerek lesz?

Mintha ez mind egyedül rajta múlna, nekem még le kell menni kutyába, hogy megkapjam.

Gyorsan ki is ábrandultam. Inkább kis időre hazaköltóztem, csak tőle szabaduljak végre.

ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!