Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exetek felhív, hogy terhes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exetek felhív, hogy terhes, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja szakítottam vele. Tegnap egész nap hívogatott, de gondolom nem én vagyok az egyetlen aki nem veszi fel az exének mikor a nője ott van... Ma felhívott a barátnője telefonjáról, és elmondta hogy terhes. Szerintem max pár alkalommal, mikor késő este jöttem haza munkából, csináltuk gumi nélkül. Ő félig aludt, ezért nem balhézott. Nem is benne mentem el, mekkora esélye volt ennek?

ápr. 29. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tied, fizethetd a gyerektartást kb 20 évig.
ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
félih negyedig eleg bele engedned te allat..
ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Hat ha felig alvo nore maszol ra, ugyis egy allat vagy.
ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég kis genyó lehetsz te hallod! 1 hónapja szakítottál vele, de már új nőd van! Gondolom lecserélted, mert a te féléknél így szokás! Arra jó volt gondolom hogy beleengedd a farkadat gumi nélkül egy párszor! Amikor meg már hívogat el sem tud érni mert fel sem veszed neki! Most meg már mosnád le magadról a felelősséget.
ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Mekkora kamu sztori már, persze a csaj félig aludt és te ugy dugtad......
ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázzátok már el nekem , mi ez minden kérdésnél, hogy kamu, kamu....ahhh

Engem is többször álmomban simogat a párom, nagyon finoman félig alszok és akkor rakja be. Egyébként írta hogy félig aludt a barátnoje és azért nem szólt a gumi miatt.

Egyébként a kérdésre a válasz:

Mivel nem húztál gumit, terhes a volt barátnőd és ez egyedül a te felelőtlenségedbol adódott

N

máj. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!