Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem aratok sikert a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Én direkt nem keresem az ismerkedési lehetőségeket, de velem se akar ismerkedni senki. Középkorú vagyok, egyedülálló, vágyom a szerelemre, tartalmas kapcsolatra, de nem mindenáron. A külsőm átlagos, legalábbis szerintem. Rossz kisugárzás?
ápr. 29. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Például próbáld magadtól kitalálni, hogy mitől lennél vonzóbb a másik nem szemében. Nulla infóval, anonim fórumon kb. ennyit lehet segíteni.
ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A 3. válaszoddal meg is válaszoltad egyértelműen a kérdést.

Ha szerinted ugyanazt keresik a férfiak a nőkben, mint a nők a férfiakban ez már alapjaiban a legelején hatalmas gond. Hogy gondolhatod, hogy nem nélkül lehet erre válaszolni? Valami nagyon beszűkült látásmódra vall ez.

Kezdetnek tegyél különbséget férfi és nő között.

ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: beszélgetnék veled erről. Nő vagyok. A látásmódom beszűkült lehet.
ápr. 30. 19:14
 14/18 A kérdező kommentje:
Mit keresnek a férfiak a nőkben és mit a nők a férfiakban, 12-es?
ápr. 30. 19:15
 15/18 anonim ***** válasza:

13. Ajánlom, hogy olvass pár pszichológiai könyvet a témában. Ezek nem száraz anyagok, a legtöbb nekünk "átlag" embernek is teljesen érthetőek. (Édesvíz kiadó könyvei például.)

Vagy videókat párkapcsolatokról, a női-férfi gondolkozásról.


14. Erről aztán holnap reggelig is lehetne kisregényt írni, de tényleg, nagyon ajánlom az ilyen témájú könyveket!


És ha úgy van, ahogy gondolod és a rossz kisugárzás lehet az oka, arra is vannak nagyon jó önfejlesztő könyvek! Például, hogy nem keresed a párkapcsolatot, ezt olvashatja le rólad a másik nem. Az elzárkózottságot, bármit. Te ismered magad. De változtatni bármin lehet.

ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De tudom ajánlani a Tündérszív videóit, írásait. Nézz rá a youtubon is, de írásából itt van egy a sokból.

[link]

ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz.

Nem szimpatikus a polarizáció, a sztereotipikus nő-férfi megközelítés.

De érdekel, mások hogy látják, föltettem most a kérdést, amit ti. Mit akarnak a férfiak és mit a nők?

ápr. 30. 22:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Olyan nincs mindenkinwk tetszik valami. Epo ami mist van
máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!