Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok így elátkozva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok így elátkozva? Nekem miért nem mennek csak úgy simán a dolgok?

Figyelt kérdés

Huszonévesen nekem szinte párkapcsolatom sem volt. Mindenki csak kihasznált, pár hónapig voltak csak velem kapcsolatban, velem szakítottak.

Nekem még sosem volt olyan, hogy egy férfi bolonduljon értem. A mostani páromnál sem érzem ezt. Bár most van kapcsolatom, de még több év után sem élünk együtt. Mások meg alig ismerik egymást, és már össze is költöznek.

Exem is velem össze se költözött a 4 hónap járás alatt, el is hagyott. A következő nővel egy fél évvel a szakításunk után megismerkedett, és már a nő 1 hónap után terhes is lett az exemtől. Még az exemnek is bejött az élet, minden összejött neki elég hamar, boldog lehet.


ápr. 29. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Te csinálod mindezt magaddal.
ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem nézel ki elég jól, ezért nem ragaszkodnak hozzád foggal-körömmel a férfiak.
ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Itt azért erősen elgondolkodnék magamon és tartanék egy nagyon részletes önvizsgálatot.

28 évesen én is azt gondoltam, hogy senkivel nem jött össze hosszútávon sem olyan kapcsolat, amilyet akartam. Rájöttem, hogy valójában mennyire mérgező is tudok lenni egy kapcsolatban.

ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez nem ettől függ. Valaki még megcsalás ellenére is foggal-körömmel ragaszkodik a másikhoz, én meg sose csináltam ilyet, sok mindent megtettem a másikért, még se voltam jó.
ápr. 29. 21:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 a legtöbb nő nem néz ki jól, akihez mégis ragaszkodnak. Ez nem ezen múlik.
ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

milyen ember vagy?


milyen pasikat keresel?


ezekre mi a válaszod, írd meg privátban hátha tudok segíteni.

ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezekre a dolgokra pont nem lennék irigy. Összeköltözni és teherbe esni egy idegentől, mert 1 hónap alatt még csak felszínesen ismersz valakit.


Ha valakit megcsalnak és mégis ragaszkodik ott súlyos lelki bajok és nulla önbecsülés van, szintén nem egy irigylésre méltó dolog.


Az a baj, te csak a felszínt látod, igazából bele sem gondolsz ezekbe. Mert sóvárogsz.

ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen az onbizalomhianyos, szolgalelkuletu emberek szoktak bajos kialakitani kapcsolatokat, ferfiak, nok egyarant. A megoldas egyszeru, bar hosszadalmas folyamat. Alapos onismeret, egeszseges onbizalom kialakitasa, egyenlo felkent kialakitott kapcsolat. Te ilyenben sose voltal, mindig alarendelodtel a masiknak. Pszichologus segitsegevel gyorsitani lehet a folyamaton.
ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
en is hasonló vagyok. Elgondolkodtam, hogy azért lehet mert látja rajtam az aktuális párom, hogy görcsösen ragaszkodok hozzá, és meghalnék ha elhagyna.
ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"sok mindent megtettem a másikért, még se voltam jó"

Lehet, hogy túl korán tettél meg sok mindent valakinek, akivel még nem is ismertétek egymást, és egyáltalán nem érdemelte meg, és nem is becsülte.

ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!