Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihető ez a sztori?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető ez a sztori?

Figyelt kérdés

Szóval vasárnap délben még találkoztunk, én elmentem dolgozni, ő pedig mondta hogy beül pár sörrel meccset nézni. Ilyenkor legtöbbször baráti társasággal van, gondoltam most is csak beülnek pár pizzával a helyi étterembe.

Délután óta nem is hallottam felőle, estére én már elaludtam, de írtam még neki. Reggel felkelek, semmi. Se hívás sem üzenet. Majd délben reagált csak, hogy este hazafele menet elesett és beütötte a fejét, a sürgősségin volt. Nem tudott elérni mert tönkre ment a telefonja.

Egyből ledobtam a hajam amikor ezt meghallottam... Sok kérdés vetődött fel de nem akart semmit mondani, minden oké, jól van, ne aggódjak.

Küldött egy fotót hogy néz ki hát... Nem akarok paranoid lenni (oké már késő), de lehet úgy esni jogy a felső szemhéj hatalmasra dagadt lila pukli? A halánték feletti horzsolása inkább utal esésre, de ezen a lila szemen nem tudok túllendülni.


Beszélni nem akar, minden oké. A baráti körét nem ismerem csak nevekről. Azt sem értem hogy ha elromlott a telefonja reggelre hogy lett jó, illetve hogy került a sürgősségire ha egyedül sétált haza épp és balesetezett.


ápr. 30. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni tőle
ápr. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valaki osszeverte, de a tobbi igaz.
ápr. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szétvertek rajta egy üveget. A pasik ezzel nem szojtak vagánykodni.
ápr. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Sima kocsmai verekedés, de ez van.
ápr. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom nézett így ki, de ő beismerte, hogy fejbeqrták egy szódásüveggel😂
ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Inkább bepiáltak és kapott egyet valakitől, ezzel meg ugye nem fog dicsekedni.
ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyből ledobtam a hajam" 😂


Valaki jól megverte és hazudik neked, hogy elesett.

ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hatalmas kamu.
ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha a sürgősségin volt, mutassa meg az ambuláns lapot. Azon rajta van az is, hogy mik a baleset körülményei. Szerintem verekedés volt, és nem tartom kizártnak hogy rendőrségen (is) járt. Ha nem beszél veled, esetleg menj le a kocsmába ahol nézték a meccset, és érdeklődj mi történt azon a délután.
ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azon rajta van az is, hogy mik a baleset körülményei. "


Ha elmondta a kórházban es nem kamuzott ott is. Különben a kórházhnak feljelentési köteletettsége van.

ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!