Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetö sztori, ha neked adnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetö sztori, ha neked adnák ezt be?

Figyelt kérdés
Már többször is elöfordult hogy a netes pasim akivel még nem is találkoztam be volt kapcsolva a skyp de nem válaszolt semmire se, gondolom mással beszélt vagy nem tudom olyankor vagy azt mongya hogy bekapcsolva felejtette a gépet vagy pedig hogy a tesója nyúl bele a gépbe de állitog le van kodolva minden.Na meg ha úgy felejti is akkor automatán a zöld jel narancs sárgára vált át 10 perc után tuti nem hagyta bekapcsolva. Utánna meg még ö van megsértödve hogy kérdöre vonom ,vagy ha nem irok egyböl.Jahh meg tegnap meg monta csengessem meg 3 szor telon ha gép elött vagyok én csengettem is ,és egyböl feljött a skypre de irni má nem irt semmit majd rá 1 órára irt, hogy bocsi késtem, most jöttem .Nekem minden aproság számit mert komoly terveink lennének. Kicsit kételkedek szerintetek? Vagy ne is gondolkodjak ilyeneken?
2012. márc. 22. 17:29
 1/10 nielindi ***** válasza:
100%
hogy lehetnének valakivel komoly terveitek, ha nem is találkoztatok?!
2012. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly terv. Olyan pasival akit még nem is láttál. Pffff ne nevettes. Én kezdetektől személyesen ismertem a párom, mégsem terveztem egybül mindent komolyra
2012. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen netes kapcsolatnak nem szokott jó vége lenni. Hidd el én már csak tudom ..:S
2012. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mért áll mindenki olyan negativan a netes kapcsolatokhóz? Vagy többségében mind elvakult, vagy nagyobb százalék esélytelen dolog ,vagy értelmetlen ,vagy nem tart sokáig,vagy nem azt mutatja ami valójában?
2012. márc. 22. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, először is nem úgy tűnik, mintha a pasi nagyon teperne utánad.

Másodszor pedig azért annyira "negatív" mindenki, mert a neten akárki lehetsz és akármit mondhatsz. Nem tudom hány éves vagy, valszeg tini vagy még, nem tudhatod, hogy a személyes élményeket nem lehet pótolni akárhány óra skype-olással sem. A netes kapcsolat kb semmire sem jó az időtöltésen kívül, szerintem, mert valóságos élmény nincs mögötte.

2012. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a komoly tervetek ott bukott meg, hogy azelőtt lett a pasid, mint hogy egyáltalán láttad volna. Már ne is haragudj, de ez baromira nevetséges és gyerekes dolog. Hogy hívhatsz valakit úgy a PÁRODNAK, hogy még csak nem is láttad, nem találkoztatok, azt se tudod, hogy műlödtök együtt élőben? Ezek után szerintem még csak kérdőre vonni sem jogos szerencsétlent. Bocsi, ha kiábrándítalak, de szerintem komoly terveid csak neked vannak, a pasinak nem.

20/L

2012. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Netes pasi? Én is lehetek az álompasid, pedig egy 18 éves lány vagyok szóvla eről ennyit

nem tudom mire vered hogy így meg úgy komoly terv....lehet a bőre illata émelyít lehet lónyerítés a röhögés....vagy csak taszít a kisugárzása, nem is értem...ez nem negatív hanem realista hozzáállás....


Szerintem cska neked vannak komoly terveid, ő meg nyomja a szöveget...ki tudja lehet egyszerre több lánynak is hátha egy hal a hálójában marad

2012. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először is lapozd át a helyesírási szótárt...utána pedig kezdj el élni és ne ilyen agyatlan dolgokra pazarold az időd!
2012. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint ne számitsak semmire addig mig nem találkoztam vele? Igérhet füt, fát,akkor se vegyem komolyan?
2012. márc. 22. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2012. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!