Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meddig bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom meddig bírom a munkahelyi körülményeket, de a férjem azt mondta ha felmondok akkor költözzek is el. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen napi szinten piszkálásnak vagyok kitéve, ezért már undorral járok be. Keresek másik munkahelyet gőzerővel, de eddig még semmi nem jött össze. Legszívesebben már felmondtam volna, de mikor említettem a férjemnek a felmondást azt mondta, hogy akkor költözzek el itthonról, mert ő nem fog eltartani senkit.Nem tudom mikor találok másik munkahelyet. Vagy valóban el kellene költöznöm arra az időre? De akkor mi lesz a kapcsolatunkkal? Szóval teljesen patthelyzet.
ápr. 30. 10:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora bunkó, kicsit sem szeret teged.

Máskülönben azt mondaná, hogy az egészséged fontosabb, mondj fel,amíg találsz mást megoldjátok..

ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
24%

21.


Az éhenhalás amúgy egészségesebb, mint a munkahelyi stressz?

ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt szó ilyenről, hogy éhen halnának ha felmond. Ha mégis ez a helyzet, a pasi akkor is egy oltári nagy bunkó, hogy ilyen stílusban kommunikál erről.
ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
97%

Mindkettőt lecserélni. Rögtön jobb életed lesz.

Aki ennyire nem támogató azzal hogy kerültél egyáltalán házasságba?

ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
96%
Én is egyrészről azért léptem ki 19-ben előző munkahelyemről, mert nem volt jó a főnökség és az egyik ember szószkeverő volt. Másrészről nem volt jó a munka sem és már nem akartam azt. (Közben tanultam mást.) Éreztem a hívószót, sikerült, végig sem kellett kapnom a járadékot utána. Úgyhogy ilyet ne szóljunk, hogy csak ezért ne lépjen ki. Van az az állapot, csak érezni kell azt a hívószót és kellenek körülmények.
ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőmet eltartottam amikor államvizsgázott meg utána is nyáron vagy amikor munkahelyet váltott nem egyszer. Ez egy féreg! Szakíts meg vele minden kapcsolatot! Nem is értem hogyan mehettél hozzá feleségül!
ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
95%
Keresnék egy másik munkahelyet és elköltöznék a férjemtől, de szó nélkül.A váláshoz meg nektek túl sokat nem kell beszélgetni.Az ilyen az nem férfi.
ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%
Egyéb iránt a férjednek kötelessége jogilag is eltartani, mivel házasok vagytok és ott vagyonközösség van.Azt kérdezd meg tőle, minek írta alá annó az erre irányuló hivatalos "szerződést", ha erre nem hajlandó.
ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Valahol meg lehet érteni a férjet, hiszen a kérdező keresi egy ideje az új munkát, de nem sikerül. Semmi garancia arra, hogy ha felmond, akkor a közeljövőben lesz másik. Ahogy az se biztos, hogy az jobb lesz.


Az viszont tény, hogy ezt nem így kéne kommunikálnia.

ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%
#29 De ha szeretné, akkor azt mondaná, hogy megértem a helyzeted és nagyon sajnállak, de sajnos nem keresek annyit, hogy el tudjalak tartani, amíg nem találsz munkát.Segítek neked egy másikat keresni, addig meg átvészelem veled ezt a rossz munkahelyet és érzelmileg támogatlak.
ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!