Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, csak a körülmén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, csak a körülmények miatt akart nyitott kapcsolatot, alternatív megoldásokat?

Figyelt kérdés

Adott két személy, nevezzük K-nak és M-nek. Szeretik egymást, de M szexuálisan nem tudja kiélni a vágyait K-val teljes egészében, mert egy sokkal dominánsabb, férfiasabb párra vágyik. Így a szex viszonylag egysíkú M számára. M ezért több alternatív megoldást javasol K-nak: nyitott kapcsolatot, poliamoriát, hármasozásokat, swinger klubokat, stb. K abszolút nem nyitott erre, s az évek alatt M elfojtott vágyai elhidegüléshez, majd szakításhoz vezetnek.


M megismerkedik D-vel, akiben úgy érzi, megtalálta mindazt, amit egész életében keresett. Megvan ugyanaz az összhang, mint korábban K-val, viszont emellett ő pont az a határozott, domináns jellem, akire M-nek a szexben szüksége van. Mit gondoltok, M egy ilyen kapcsolatban "megnyugszik" és már nem lesz szüksége az alternatív megoldásokra, vagy alapvetően az emberi természet nem változik és itt is keresni fogja egy idő után a változatosságot, más emberek bevonását a szerelmi/szexuális életébe?



2023. nov. 10. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetően nem értem a nyitott kapcsolat lényegét. Ha esetleg poliamor a csaj, akkor érteném, csak akkor miért ment bele egy monogám kapcsolatba?


Amúgy én olyan 60-40%osan látom az esélyeket. 60%, továbbra is kelleni fognak neki mások is a változatosság kedvéért, 40%, hogy D mellett megállapodik

2023. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
M még a K-val való kapcsolatát valóban úgy kezdte, hogy monogámnak indult, viszont később már azt vallotta, hogy nem igazán hisz a monogámiában. A szexuális fantáziája amúgy is sokrétű, ilyen síkon izgatják az orgiák, vagy a különböző egzotikus (fekete, közel-keleti) férfiak is.
2023. nov. 10. 01:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg M szerelmes D-be, addig elég lesz neki D, de ha elszáll a rózsaszín köd, akkor jó eséllyel újra beindul M fantáziája a többes/swinger, stb irányába. Viszont ha D belemegy a játékba, és engedi M-nek kiélni a vágyait, akkor M nagyon hálás lenne ezért, és nagyon ragaszkodna D-hez.
2023. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet előre megmondani, de lehet abban is valami, amit a 3. írt. Majd kiderül.
2023. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár rólam is íródhatott volna M története, jelleme.

Én D-nél tartok, de vele is nyitott kapcsolatban - igaz, ő maximálisan partner ebben.

Aki egyszer kipróbálta a többesezést - és az be is jött neki - az nem fogja azt feladni! Én legalábbis képtelen lennék rá.

2023. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

K érzelmileg vagy fizikailag gyenge és ezt tudja magáról, ezért hajlandó még opció maradni M-nek.

M és D habitusából adódóan egyik másik előbb utóbb megunja a megszokottságot, de "egy szinten vannak".

2023. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

"M szexuálisan nem tudja kiélni a vágyait K-val teljes egészében, mert egy sokkal dominánsabb, férfiasabb párra vágyik. Így a szex viszonylag egysíkú M számára."

Ez nem körülmény, hanem összeférhetetlenség, elégedetlenség, boldogtalanság. Ilyenben nem szabad benne maradni.

2023. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
M ugyanúgy ki akarja majd élni a vágyait, mert nem monogám típus.
nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

M-nél kicsit magamra ismerek és ráadásul ezzel kezdődik a monogramom. :D ^___^""

Pont hétvégén merült ez fel nálunk, mert párom nem mutatja jelét a szexuális kívánatnak. Igazából vétett egy nagy hibát és k.b. rám-hazudtolt valamit, abból állt a bál, és én próbaként felvetettem a szitut. De valójában problémásnak tartanám én is és végül inkább ő is meg akarja oldani.


Egyébként személyfüggő. Ha ilyen helyzet váltja ki és nem szexfüggő az egyén, akkor ezt nem viszi tovább. Egyébként mind a ketten fogékonyak voltunk kapcsolatunk előtt szexrandikra, de egyikünk sem csalta meg a másikat. Párom alacsony libidója azért is zavar vagy azért okoz bennem sértődöttséget, mivel ő ment jobbra-balra. (Véradással tesztelve volt sűrűn.)

nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha végül odáig fajulna a helyzet és még szakítanánk is, nem gondolkodnék másik kapcsolatban ezen és eleinte nem érdekelne a szex. Ha jobb is volna a szex, akkor főleg. De mivel nagyon sok dolgot megéltünk és egy zsarnok banda által okozott traumából mentettem ki páromat, valójában törekszünk megmaradni egymás mellett. Ne hiába legyen a hosszas küzdelmem, közben ő rettentően tisztel engem. Csak saját hibáit követően meg kéne tanulnia beismerni. Ez pedig már másik téma volna.
nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!