Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szerintetek a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek a hosszú hajú férfiak vonzóak? Számít nektek egyáltalán a férfi frizurája?

Figyelt kérdés
Tudom a belső tulajdonságok is fontosak, sőt! De most erre vagyok kiváncsi elsősorban.
ápr. 30. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

igen számít a haj, olyan szempontból, hogy befolyásolja az egész arc karakterét.


ilyesmi volt Viggo Mortensen, neki kifejezetten előnyös volt a hosszú haj. De van akinek előnytelen.


Láttam sok olyat is akinek szinte kopaszra fel van nyírva és a tetején vastagon hátrafésülve de kb, olyan feje volt így mint egy sárgadinnyének.


Szóval nem kifejezetten maga a haj számít, hanem attól változik az arca és az egész feje, előnyösre vagy előnytelenné.

Kinek mi áll jól.


Ilyen szakáll vagy a borosta is , nem áll jól mindenkinek még ha ez most a nagy divat is.

ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Biztos hogy nem lennék együtt egy felül lófarkas hapsival.
ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 És egy sima lófarkas pasival? 🙂
ápr. 30. 17:18
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mintha kopasz volna.
ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszettek már hosszú hajú férfiak.
ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez az, jöjjenek csak az őszinte válaszok, ne kíméljetek!
ápr. 30. 17:26
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem mostanában meg tetszettek a hosszú, hullámos hajú férfiak, de azt hozzáteszem, hogy csak az ápolt, számomra vonzó arcú férfin tetszik.

Mondanom sem kell, nem láttam még olyat sajnos, hogy amelyik férfinek hosszú haja lett volna, az megfelelően ápolta volna…

ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Nekem nagyon tetszik.
ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Az egészséges, ápolt hosszú haj, ami jól is áll a viselőjének, az nekem nagyon bejön.

Ha a fentiekből egy is hiányzik, akkor nem.

ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Igenytelen zsíros. Egyeseknek ritka is alig van haja de növeszti azt a par szálakat vannak es allandoan vagy zsíros vagy zselés. Meg nekem lányos. Vagy indiános az egész. Nem jön be
ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!