Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

A főnököm.

Mások visszajelzése alapján teljesen megváltozik a viselkedése, ha velem beszél. Olykor lebukik, hogy végigmer, legutóbb konkrétan végignéztem és ilyen fura ellágyult tekintettel csinálta szép lassan.

Amikor meetingel többször látom, hogy kinéz rám. (üveg falak és pont odalátni ahhol én ülök. Legutóbb ajtónyitások során 3x cseréltünk

kulcscsomót, és mindháromszor (bár közel sem lett volna muszáj, mert direkt úgy tartottam a kezem, hogy ne kelljen egymáshoz érnünk) megérintette/megsimította

a kezem. Egyszer egy meetingünk közben rettenetesen zavarbajött attól, hogy néztem őt. Elkapta a tekintetét és bele is pirult. Figyel arra, amit mondok neki és emlékszik rá. Amikor felém sétal látom rajta, hogy mosolyogni akar, de

visszafogja magát. Megjegyzi a körmöm szinét, hogy "2 héttel ezelőtt nem ilyen árnyalatú piros

volt". Na meg, vigyáz a nőiességemre vagy mire.

P.: ha a laptophoz odahajolok, hogy

megmutasson valamit, akkor szól, hogy a másik irányba álljak inkább, mert így látnak/láthatnak

engem hátulról. Vagy legutóbb, le volt csúszva a kardigánom (csak a vállam és a karom volt kint

kicsit), ujjatlan blúz volt rajtam, és kicsit zavarban, de megszólta, hogy sosem voltam még ennyire pőrén. Felhúztam, majd amikor kijöttünk a

tárgyalóból megint megemlítette, hogy látszik 3 cm a vállamból. Pedig sokkal magamutogatóbb kollégaim vannak. Szóval még csak nem is arról van szó, hogy kihívó vagyok stb.

Ha beszélgetünk, mindig elkezd játszani valamivel (pl.:toll).

Van, hogy elkezd valakivel beszélgetni, de mégis kifordul onnan, hogy megkeresse a tekintetem.


A másik oldal, hogy amúgy meg távolságtartó velem. Nem barátkozunk meg ilyenek. Hivatalos a kapcsolatunk.


Szavakkal sosem jelezte, viszont én teljesen össze vagyok zavarodva, mert nem tudom eldönteni, ezáltan nem tudom, hogy viszonyuljak felé.


Köszönöm!



máj. 1. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert az, hogy funkcionális analfabétának nevezel, az nagyon indokolt és kissé sem ítélkező…(azt sem tudod, mit jelent, de dobalozol vele).

Lehet, hogy kissé nyers voltam, de ezen az oldalon rendre jönnek az ilyen és ehhez hasonló naiv kérdések, ahol a csajnak megtetszik a főnök úr.

máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%

11, ja értem, ki vagy élezve a megcsalós témára, már vártad, hogy mikor oszthatsz ki egy 3.-at? várj akkor találtam neked egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


itt kicsit ki kéne egyensúlyozni az ellenoldalt, mert itt meg folyamatosan az van hogy a pali másba szerelmes, megkérdőjelezés nélkül tehát semmi ilyen hogy ürítőlyukat keres, csak pótléknak kell neki, biztos nem fog elhagyni, csak fellángolás stb stb. A szokásos...

máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kedves, hogy linkelsz nekem kérdést, bizonyára nagyon raersz :D van jobb dolgom is, de köszi! :)
máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

igen mert abban az esetben hogyha az a bizonyos munkatársnő írná ki a kérdést, akibe a pali beleszeretet, 100% hogy rögtön megkapná, hogy a tschaládját biztos, hogy soha el nem hagyná, ürítőlyuk vagy, örök 2. stb stb. Mégis milyen érdekes, amikor a megcsalt nő írja ki, már 10-ből 10 válasz: készülj, mert hogy el fog hagyni.

Ezt a logikát sosem értettem, de nyilván ez is ékes bizonyítéka annak, hogy elsősorban a rosszindulatát imádja itt kiélni mindenki. Ugyanaz a szituáció de bármelyik fél írja ki, lényeg hogy az érezze szarul magát.


te is k_vára elfoglalt lehetsz ha itt írogatsz.

máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!