Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

A főnököm.

Mások visszajelzése alapján teljesen megváltozik a viselkedése, ha velem beszél. Olykor lebukik, hogy végigmer, legutóbb konkrétan végignéztem és ilyen fura ellágyult tekintettel csinálta szép lassan.

Amikor meetingel többször látom, hogy kinéz rám. (üveg falak és pont odalátni ahhol én ülök. Legutóbb ajtónyitások során 3x cseréltünk

kulcscsomót, és mindháromszor (bár közel sem lett volna muszáj, mert direkt úgy tartottam a kezem, hogy ne kelljen egymáshoz érnünk) megérintette/megsimította

a kezem. Egyszer egy meetingünk közben rettenetesen zavarbajött attól, hogy néztem őt. Elkapta a tekintetét és bele is pirult. Figyel arra, amit mondok neki és emlékszik rá. Amikor felém sétal látom rajta, hogy mosolyogni akar, de

visszafogja magát. Megjegyzi a körmöm szinét, hogy "2 héttel ezelőtt nem ilyen árnyalatú piros

volt". Na meg, vigyáz a nőiességemre vagy mire.

P.: ha a laptophoz odahajolok, hogy

megmutasson valamit, akkor szól, hogy a másik irányba álljak inkább, mert így látnak/láthatnak

engem hátulról. Vagy legutóbb, le volt csúszva a kardigánom (csak a vállam és a karom volt kint

kicsit), ujjatlan blúz volt rajtam, és kicsit zavarban, de megszólta, hogy sosem voltam még ennyire pőrén. Felhúztam, majd amikor kijöttünk a

tárgyalóból megint megemlítette, hogy látszik 3 cm a vállamból. Pedig sokkal magamutogatóbb kollégaim vannak. Szóval még csak nem is arról van szó, hogy kihívó vagyok stb.

Ha beszélgetünk, mindig elkezd játszani valamivel (pl.:toll).

Van, hogy elkezd valakivel beszélgetni, de mégis kifordul onnan, hogy megkeresse a tekintetem.


A másik oldal, hogy amúgy meg távolságtartó velem. Nem barátkozunk meg ilyenek. Hivatalos a kapcsolatunk.


Szavakkal sosem jelezte, viszont én teljesen össze vagyok zavarodva, mert nem tudom eldönteni, ezáltan nem tudom, hogy viszonyuljak felé.


Köszönöm!



máj. 1. 20:37
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
62%
Ja, ràd rejszol az asszon mellett alkalomadtàn.
máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
:) nem tudom, de miközben olvastam, én rágerjedtem a főnöködre :PPP jó pasi? hány éves? :)
máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Már azt alapból nem tudom megérteni, ha valaki közeli kollegaval kezd, de azt, ha a főnökével…komolyan ennyire nincs más, akire ragerjedsz? Miért harapsz a saját farkadba? Komolyan nem értem. Inkább olvass valami könyvet, amiben a főnök osszedug a titkárnővel és jól sül el, de ez a való életben nem alakul sohasem így. Max be jössz neki és szexelni akar, másban ne reménykedj.
máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
3, ezt most kinek, minek hova? A kérdéshez mi köze? Szerinted a kérdező gerjedt rá a főnökére? Akkor olvasd el még egyszer.
máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3,


Segíts megérteni kérlek, hogy egy olyan leírásból, melyben a másik fél viselkedését írom le, mégis hogyan sikerül levonni egy olyan következtetést, hogy én bármit is akarnék tőle?

Túlgondoltad kicsit a dolgot! Csak a kérdésre válaszolj, nem kell belegondolni többet, mint ami. Ha nem megy, akkor ne erőltesd a választ. Felesleges és meggondolatlan ítélkezés!

Köszönöm!

máj. 1. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Hogyha akarsz tőle valamit, akkor jelezd. Teljesen felesleges ez a gyerekes játék és "összezavarva" lenni. Gondolom már te is felnőtt vagy, nem? (Persze csak akkor, ha nem él párkapcsolatban, amennyiben igen, akkor jó ha elfelejted, mert akkor csak hancúrt akar).
máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jahj Istenem, miért nem lehet csak a kérdésre választ adni? Miért kell mögétenni történetet? És miért kell egyből ítélkezni? Sosem fogom megérteni…
máj. 1. 21:41
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Egyrészt érdekel, hogy be jössz e neki. Másrészt olyan apró dolgokat írtál le, amik nem tunnenek fel, hacsak nem néznél ra te is máshogy.
máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

egyre inkább kezd megerősödni bennem hogy ez a funkcionális analfabéták oldala, meg az olyanoké akik imádják kiélni a rosszindulatukat, néha kielégülnek a lepontozásban, néha be is szólnak, és egyszerűen nem bírják ki hogy oda ne hányják, akkor sem ha a kérdésnek nincs köze hozzá.


Ilyenkor egy nő nem feltétlenül azért kérdezi ezt, mert akarna a férfitól bármit is, hanem esetleg fél attól, hogy netán bátoríthatja a viselkedése anélkül, hogy tudna róla, ad le olyan jelzéseket, amik félreérthetőek és hátrébb szeretne lépni. De mivel a főnöke, nyilván, azért alapból mindenki szeretne egy normális viszont fent tartani, nem ignorálhatja, de azért szeretne határt húzni.


Ezért is írja a végén, hogy nem tudja eldönteni, hogyan viszonyuljon felé. De már sokan azért kikiáltják a nőt mindenféle főnökkel kúrogató szeretőnek, már csak a családszétrombolót hiányolom.

máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

nos, hogy a kérdésre is válaszoljak, persze előfordulhat, munkahelyen szinte alapvetők az ilyen flörtölések, netán kavarások, együtt vagytok egész nap. Férfiaknál meg pláne természetes hogy megnéznek, bámulnak egy-egy nőt, aki jobban tetszik nekik, de ez még semmit nem jelent. Nekik ez olyan mint az evés, alvás, és öhöhöhö csajok. Ebédszünetekben náluk ez a téma, hogy a ki a legjobb csaj a cégnél, kit hogy meg.... Mondjuk a főnöködtől ez különösen gáz ez a viselkedés, bizonyos kor felett meg aztán pláne, hogy nem tudja magát disztingválni.

Amúgy nagyon nehéz helyzetben van ilyenkor egy nő, mert nyilván nem akarsz tapló lenni, de a férfiak meg hajlamosak félreérteni a kedvességet. Szóval legyél csak szimplán közömbös, határozott, mindig szigorúan a munkára szorítkozz a beszélgetésekkor, tereld vissza mindig oda. Ne hagyd rajta hosszan a tekinteted.

máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!