Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a nők a (nők elnyomása) ellen harcolnak úgy, hogy közbe torna sorba állítják a férfiakat anyagi, és más “tulajdonságok” szerint amiről sok esetben a férfiak nem is tehetnek?

Figyelt kérdés
máj. 3. 12:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Rám nem gondolhatnak így mert én nem tartozom ebbe kategóriába.

Ez egy pl volt. Nem értem mért, de valamiért sokat hallottam azt, hogy 180 alatt nem férfi a férfi. Ez jó?

máj. 3. 13:04
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

nők: "be kéne vezetni az isztambuli egyezményt :/"

férfiak: "hiszti... az igazi csapás az, amikor egy nő nem hajlandó széttenni a lábát kortól kinézettől anyagi háttértől személyiségtől függetlenül minden férfinak, aki csak bszni akar vele"

máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

Senki (vagy csak néhány idióta) sem utálja az alacsony férfiakat, legfeljebb nem tartja őket vonzónak. A kettő közel sem ugyanaz.

Számomra a magasabb férfiak a vonzóak, hiszen én is magasabb vagyok (178 cm), de nem utálom az alacsonyabbakat, hiszen például apám is az, de egy remek ember.

(#8)

máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Oh…Itt most megint azt látom, h a női kommentelők beszélnek a szexről mikor ez sokkal többről szól. Csak persze ez az ostor nem rajtuk csattan ezért ez őket hidegen hagyja.
máj. 3. 13:15
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

"a nők nagy része szószerint gyülölettel gondolnak az alacsony férfiakra. Ez rendben van szerintetek?"


Nem gyűlöllek. Csak nem talállak vonzónak. Rengeteg dolog van az életemben, nem fogom arra pazarolni, hogy gyűlölgessek akárkit.

máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
14! Én hiszek neked s eztel nincs semmi probléma szerintem ha egyszerűen csak vonzóbbnak találsz valakit a magassága vagy a szeme miatt..A gond az hogy egyre elterjedtebb a kifejezés, h 180 alatt nem férfi a férfi. A nő meg nem nő mert nem 180 magas s az nem nőies? Ez igen is komoly probléma szerintem. Egy alacsony szemüveges kisrácot kikezdtek a középsuliba s nem írom le de nem lett jó vége. S sok olyan eset van ami pont ezen probléma miatt jött létre.
máj. 3. 13:22
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ha a férfiak kezdenének ilyen stílusban beszélni a neten a nőkről, akkor meg lennék döbbenve, hogy mennyit javult a modoruk😂
máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Lehet engem vonzónak találnál..Nem rólam szól a kérdés. Olvasd el újra.
máj. 3. 13:24
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

De, rólad szól a kérdés. Szerinted mennyire reális, hogy itt folyamat 190 centis adoniszok nyávognak a liliputiak problémáiról?


Még őszinte sem tudsz lenni.

máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Sok embert zaklatnak sok dolog miatt, ez egy undorító dolog és fel kell lépni ellene, de nem úgy, hogy felnőtt nők párválasztásába kötünk bele. Az nonszensz dolog, elvégre magánügy. Az iskolákban kell jobban előtérbe helyezni a megfelelő szocializációt és társadalmi normákat.

Nekem is szóltak be gimnáziumban, hogy milyen kicsi és lapos melleim vannak (egyébként többnyire a srácok csinálták). Most huszonhat évesen sírjak emiatt?

(#8, #14)

máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!