Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy azért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy azért nem tudok enni mert tetszik egy srác? Vagy ezt csak bebeszélem magamnak? És mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A srác magas,kockahas,iszonyú jól néz ki,de ettől független nem túl nagy termetű,tehát elég vékonyka :DD

És valahogy ezt éreztem a legelején is hogy ez egy kicsit frusztráló,mintha én nagyobb lennék XDD és most hogy beszéltünk és tudom én is tetszem neki nem bírok enni :S ma is alig ettem...tornázni viszont elkezdtem,de ahhoz kellene a kalória bevitel is de egyszerűen nem tudok egy falatot sem lenyomni a torkomon :O mit csináljak?? csak azért is tömjem magam vagy inkább várjak míg megjön az étvágyam??



2014. aug. 2. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen van ilyen. Én is így vagyok ezzel ha szerelmes vagyok :D
2014. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és szerinted akkor várjak és elmúlik és tudok enni majd??
2014. aug. 2. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy ennek szinte köze sincs a szerelemhez.

Szerintem csak izgulsz valamiért, de nem értem miért mikor ő ugyanolyan ember...

2014. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még sosem volt ilyen ezelőtt,ezért nem tudom,hogy e miatt lehet-e? vagy csak a meleg miatt nincs étvágyam??
2014. aug. 2. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom magamon. Próbálom a melegre fogni :)
2014. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azért enni muszáj, a minimum kalóriabevitelt akkor is el kell érni, ha nincs étvágyad

ha nagyon nem megy (mondjuk mert hányingered van tőle), akkor legalább igyál gyümölcslevet vagy cukros üdítőt

2014. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma eddig megettem egy tál tök főzeléket illetve egy kis görögdinnyét.... Csokit próbáltam hogy legalább kalória legyen de attól majdnem elhánytam magam :S
2014. aug. 2. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor randizgattam a barátommal 3-4 napig egy fél szelet kenyérrel elvoltam. Nyugi, elmúlik! :)
2014. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Probald mondogatni magadban hogy : Éhes vagyok, éhes vagyok(sokszor) ez a legtobb embernek bevalik!
2014. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is tetszik egy srác már járunk is ès èn már kb 2hete alig eszem :D ugyan ez van egy falat se megy le a torkomon ma egy fèl szendvicset ettem de ennyi nem megy több..:T

szóval nyugi nem vagy egyedül :D

2014. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!