Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szinten nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szinten nem kellek a férfiaknak , hogy már azt se bánnám ha valaki betörne hozzám és megerőszakolna. Mit változtassak?

Figyelt kérdés
Mikor mondjátok azt egy nőre hogy tetszik nektek és összejönnétek vele? Külsőre / belsőre ?
máj. 10. 23:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
23%
Mégis ki menne oda hozzád edzés közben, hogy aztán bepereld zaklatásért?
máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Noren1989 ***** válasza:
51%

Szerintem feküdj vissza.


Szombat van, végre pihenhetsz Pistu. Megterhelt az érettségi, szétb@szta az idegeidet.

máj. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%
17-essel egyetértek, illetve ha tényleg ennyire kész vagy már (én is, szóval átérzem, és nő vagyok, szóval nem "farokvezérelt ösztönlény", ahogy itt szokás tekinteni a férfiakra), akkor mi a baj a csak szexszel? Ha sikerülne találnod erre egy vonzó férfit, hidd el, jót tenne... A semminél, a tartós "nélkülözésnél" jobb. Értem, hogy többet szeretnél, de ha az még további x évig nem jön össze mondjuk, akkor inkább így éled a fiatal éveidet? Mert gondolom, még az vagy, nem 40+. Én 30+, így tapasztalatból írom, nagyon szar ám, ha elszállnak a 20-as évek férfi-nő kapcsolódás-, intimitásmentesen. 🙁
máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%
#23 Az se jobb ha csak a tested miatt kellesz valakinek. Azért van akinek ez nem olyan természetes, hogy csak dugok ezzel-azzal, még pasiként sem.
máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
Undorítóak vagytok, szégyenlem magam hogy férfi vagyok, egy anonim kérdezőre úgy rámasztok csak azért mert kiírja hogy nő és ki van éhezve. Legyen már tartás a férfikban is, tudom hogy nehéz csajozni de ez legyen a legkisebb probléma az életben.
máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
19%
Szia, 31 e és nő vagyok, nálam se kezdeményez a kutya se. Szerintem az ok az az h látják nincs normális életem és életedben se és ez riasztó, ilyennel általában nem akarnak járni. A másik ok h olyan közegbe élek ahol nincs koroszztalyom béli és mindenki családos vagy nő, valahogy mindig is ilyen helyekre kerültem.
máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
48%

7 eddig az is jó lett volna, ha valaki betör hozzád és megerőszakol. Most meg már igényeid is vannak.

Döntsd már el mit akarsz.

Ezért nem kellesz senkinek, mert azt se tudod mit akarsz.


Ha az erőszaknak is örülnél akkor egy sima szex kapcsolat miért nem jó?

Ott a tinder.

A lelki bajaid kibeszélésére meg keress pszichiátert.

máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Külsőre, aki tetszik: magas, átlagos/vékony testalkat, szép láb. Belső: érdeklődő a világ dolgai felől, nyugodtabb személyiségű, de aktív-dolgos.
máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
51%
Egy 20asert bevallalak
máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Wz a belső rész az majd alakul. A külső az egyértelműbb.


Legyél ápolt, legyél önmagad (stílusban). És legyél egészséges.

Ép bőr (ez éppen elég nagy részben múlik az étrenden is), edzés, és hát nyilván nem baj ha valaki husis, de azért van egy szint, ami felett már brutálisan csökkennek az esélyek, vagyis inkább azok száma, akinek vonzó lehesz. Vagy amásik orány, az anorexiás csontváz az ugyanez: egy nőnek a formáit az izmok adják, attól kerek a popsi és feszes a bőr.


A belső az ami nehezebb feladat tehát. Nyilván kell tenno az ismerkedésért, de igazán semmi értelme belemenni oylan szituációkba, ahol rosszul érzed magad. Meg kell találni a lépcsőfokokat, meg a segítséget.


Önbizalom lesz a legfontosabb. Tudd azt kommunikálni már a testbeszédeddel, hogy te határozottan tudod ki vagy és mit akarsz. (Már nem úgy domina stílusban, de érted, egy ember, aki nem összerogyottan bújdokol hátul, nehogy hozzászóljon valaki)

máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!