Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény a matching hipotézisr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a matching hipotézisről? Van valóság alapja? Van miért tartanom a srác miatt?

Figyelt kérdés

20-as évei elején járó lány vagyok és a későbbiekben kifejthetem, hogy miért is kérdezem ezt a kérdés, de az csak lejjebb lesz majd.


A matching hipotézis pár tudós által felállított és szerintük bebizonyított teória, hogy az emberek azonos vonzósággal rendelkező párt keresnek maguknak.


Míg a pár tudós ezt ferszegeti, addig más emberek, azt állítják nyomatékosan, hogy az igen is vannak jó sok pár,ahol vagy a nő vagy a férfi jóval vonzóbb a párjánál.


Nem igazán tudom,hogy kinek kellene hinnem, mert míg az emberek sokszor azt hisznek, amit azt akarják, hogy igaz legyen. Ahogy az angol ajkúak mondanák ''The wish is father to the thought.''


Viszont az is köztudott tény, hogy a tudósok manapság mindenre képesek azért, hogy hírnevet szerezhessenek maguknak vagy hogy megtartsák azt és ezért képesek adatok hamisítására is. Egy szóval a tudósok sem képesek száz százalékosan úgy kutatni, hogy a saját érdekeik ne fejtsék ki befolyásukat a kutatások eredményeire.


Ezt azért kérdezem, mert én egyáltalán nem felelek meg a mai szépség ideálnak. Volt hogy már le is 4-eseztek vagy 5-ösöztek a 10-es skálán, pedig én nem kértem véleményt.


Az elmúlt két évben, szigorú diéta- és edzéstervnek köszönhetően rengeteget sikerült fogynom (55 kg), de sajnos még mindig van rajtam. Még mindig van egy kis hasam, ami már szerencsére nem nagy. Továbbá még combból és fenékből van mit fogynom, mert ott még van felesleg:-/

Továbbá magas is vagyok, ami szintén ellenem dolgozik, hiszen a férfiak az alacsony,fun-size nőket szeretik.


És most jön annak az oka, amiért én itt ilyen dolgokról kérdezek: Fent vagyok egy ilyen nyelv csere oldalon, ahol az emberek egymás nyelvét tanulhatják. Én azért vagyok fent, hogy a már magas szintemet fenntartsam angolból, mert álmaim képzését még nem tudom elkezdeni és dolgoznom kell.


Már egy ideje írogatok ott egy sráccal az Egyesült Államokból. Eleinte csak egyéb dolgokról beszéltünk, de aztán elkezdte mutatni az érdeklődését irántam.


Viszont van valami, ami elriaszt. Ő helyes és edzett. Én pedig,ahogy írtam, nem vagyok egy szépség és még van mit veszítenem súlyból. Júniusban jön Budapestre és azt akarja, hogy lógjunk. Tudja, hogy hogy nézek ki,stb, mert képeket látott már rólam, de én ezt nagyon furcsállom. Simán kaphatna szebbet és jobbat nálam és nem egy ilyen debellára kellene vesztegetni az idejét és energiáját. Én ezt mind elmondtam neki, de nem tágít.


Talán könnyűnek tekint? Szerintem, igen. Én nem szoktam magamban kelteni reményeket feleslegesen.


máj. 11. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10


Igen, nyilván komoly szándékai lehetnek egy férfinak aki közel 10.000 kilométerre van tőled, soha nem látott élőben, és csak egy betűhalmaz vagy számára 😀


Pont annyira gondolja komolyan, ahogyan a másik 9-nek írta, hogy komolyan gondolja. Nyilván nem fogja azt mondani, hogy "csak dugni akarok egyet Magyarországon", mivel akkor mindenki azt mondaná neki, hogy keress mást.


Ennek semmi köze az észak amerikai mentalitáshoz, ezek férfi-női ösztönök.


Nincs veszítenivalója, szinte teljesen mindegy hogy nézel ki, pont ugyanolyan meleg a p.cid mint a másiké, de hogy 0 érzelmet táplál irántad, arra nyugodtan ihatsz mérget is akár.

máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk videóhívásban is.


De igazad van. Megszakítom vele az egészet.

máj. 11. 19:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Bár én nem látom ennyire fekete-fehérnek a dolgot, azért abban egyetértek a #9 /#11-el, hogy a pasi akkor vesztette el minden kredibilitását, amikor azt írja neked Magyarországon Amerikából, hogy komolyak a szándékai. Innentől már borítékolható, hogy valamit kamuzik. Mégis milyen komoly szándékai lehetnének ekkora távolságból? Odaköltöztet magához és feleségül vesz? Ő költözne ide? Mik azok a bizonyos komoly szándékok? Évente egyszer idejönne hozzád 1-1 hétre, meg te elutaznál hozzá ugyanennyi időre, és ez lenne a kapcsolat? I call bullshit.


Ettől még érdemes lenne dolgoznod a súlyodon kívül az önbizalmadon is, mert az, hogy ennyire könnyen befolyásolható vagy bármelyik irányba, az nagyon veszélyes rád nézve. Kicsit becsüld meg magad jobban.

máj. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!