Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen csupa szép lány van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen csupa szép lány van, vagy csak előnyösebbek a képek, mint a valóság?

Figyelt kérdés

Bevallom, nőként csinàltam egy pasi profilt, hogy felmérjem a “riválisokat”. Hát tinderen csupa szép, csinos csaj van.

Én sem vagyok csúnya, ápolt, vékony csaj vagyok, de Tinderen mindenki úgy néz ki, mintha most pattant volna egy influenszer képéről.

Ezek a nők valóban ilyen szépek mind? Élőben sosem találkozok ilyen szép nőkkel, nagyon ritka. Jó csajnak tartottam eddig magamat, de most elbizonytalanodtam. :D


2023. febr. 15. 02:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Sok mulik magan a kepen, jo fenyviszonyokon. Ha hasznalsz social mediat egy ideje, a filterezett kepeket talan ki tudod szurni.

De igen, sok szep ember van fent mindket nembol, mert online inkabb a fotogenek tudnak ervenyesulni.

2023. febr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy megtaláltam az egyik volt egyetemi társamat is (fél éve láttam utoljára, nem régen) és 100x jobban néz ki a képeken, mint élőben. Amúgy ő tényleg fotogén, de élőben nem érzem magamat hú de rossz csajnak mellette, sőt. Talán összképre még jobb is vagyok, de nekem nincsenek jó képeim.
2023. febr. 15. 03:01
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Rájöttél??
2023. febr. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mire jött ez a kérdés, de rájöttem, hogy az elejére dobálta be a szép embereket (gondolom aki népszerű, sokan kedvelik). Az első 30 után tök átlag lányok. :)
2023. febr. 15. 03:33
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Meg amugy ha minden pasit lajkolsz es sok a matched, akkor egy ido utan full gazdag szep fiukat fog mutatni akiknek sok a match. A rendszer ugy erzekeli, jo no vagy, mert sok a matched. Nekem kepem sem volt fent, csak valogatas nelkul jobbra huztam minden pasit.
2023. febr. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

#4

Akkor még az első 30-nál írtad ki a kérdésed?


Friss regisztráltként az elején látod a magasra értékelt profilokat, aztán jön a mindenféle.

2023. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
A "saját magam jobb eladása" végett mindenki a szebbik oldalát mutatja.
2023. febr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Az biztos, hogy a képek hazudnak, de ennek ellenére is látszik, hogy a tinderen nincsenek jelen a férfiak számára többségében kevésbé vonzó nők. Tehát ha mész az utcán, és ahogy tinderen is, csak a saját korosztályodat nézed, akkor nem ezt a szintet látod. Rengeteg az igénytelen, pocsék öltözetű, kócos, dagad, szakadt, proli suttyó, cigány. Tinderen meg egyáltalán nem. Tehát ahogyan a magyar népesség 5-10%-a cigány, úgy tinderen még talán 1% se. A magyarok fele dagadt, tinderen 10-20%. Vannak ezek az introvertáltak, akik rohadtul nem tudnak öltözködni, ők is legalább 20-30% a társadalomban, tinderen meg talán 10 se. Stb... lehetne sorolni, hogy a magyar társadalom melyik részei nincsenek jelen tinderen.

Tehát sok dolgot el lehet fedni, meg lehet másítani filterekkel, beállított képekkel, de a fentieket nem. Ők máshogyan ismerkednek, mert számukra a tinderen nem találkozik a kereslet és a kínálat, alkalmatlan.rá az alkalmazás, és az alkalmazást használók.

2023. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

" de rájöttem, hogy az elejére dobálta be a szép embereket (gondolom aki népszerű, sokan kedvelik). Az első 30 után tök átlag lányok. :)"


Nekem érdekes csakis bombázók jönnek pedig már jó sok megvolt!

2023. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

a képek egy része nem olyan mint a valóságban, persze nyilván oltári különbség nincs mert azért csak ugyanaz az ember van rajta....


Ha én képet készítek én is az előnyösebb oldalamról, előnyösebb szemszögből, fényekkel választom ki a legjobb képet...én is jobbról nézve kevésbé vagyok előnyös....


De sok nő van fent aki csak unalomból van fent.


Teljesen kizárt dolog, hogy az a rengeteg gyönyörű nő rászorul erre, illetve, hogy itt keresnek társat.

2023. febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!