Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges,hogy érdeklem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges,hogy érdeklem egy tíz évvel fiatalabb férfit?35N

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgozunk régóta,de külön részlegen így csak látásból ismerjük egymást 6-7éve.Viszont már több hónapja azt vettem észre,hogy akárhányszor arra fele járok mindig néz,de ha mással beszélget és meglát akkor is egyből arra van a feje. Talán ezért is kezdtem én is felfigyelni rá,meg persze rengeteget változott ennyi idő alatt,egész férfias lett,szóval azon kaptam magam,hogy tetszik nekem.persze semmi jelét nem mutattam.Minap pedig bejelölt Facebookon és másnap pont arra volt dolga és zavartan mosolyogva láttam,hogy néz felém.Nem beszéltünk azóta se,viszont én szívesen megismerném,de lerohanni sem akarom.Volt mar valaki hasonló helyzetben?Ti mit tennétek ilyen szituban?Unokatesóm felesége is 10evvel idősebb és nagyon jól megvannak 15eve,szóval még akár működhet is a dolog

máj. 12. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
És mi a gond abban ha a nő nem menstruál rendszeresen? Az hol fontos egy kapcsolathoz? Minden más működik később is a nőknek, csak a menstruáció és a gyerek nem biztos, de gyerek addigra már lehet neki 3 is.
máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hormonháztartásról hallottál már, utolsó?
máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, tanultuk biológiából, és az interneten is van róla minden. Viszont a családomban tök boldogok a nő idősebb párok, és nem is mennék hozzájuk be csengetés nélkül mert eléggé egymásra vannak állva, szóval szerintem te valami beteges vagy túlterhelt nőt foghattál ki, sajnálom.
máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szóval a kapuzárás fogalmát a beteges vagy túlterhelt nőkről nvezték el, uccsó?
máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kapuzárás az nem a pasiknál van? Én csak náluk hallottam. De közeli ismerőseim között olyan sincs, valahogy jól elvannak a párok, mégha idősebb is a nő, nagyon cukik. Lehet vidéken ez a divat vagy nem tudom.
máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!