Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú barátságból csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú barátságból csak szexre kellettél? Vollt már így veled is?

Figyelt kérdés

3 éves barátság. Ágyban kötöttünk ki. Én azt hittem ez komolyabb, aztán pofára esés lett belőle. Én vagyok a nő.

Nyakamat tettem rá, hogy valóban kedvel és nem csak pin*ként tekint rám.


máj. 13. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Majdnem jártam így. Volt egy srác a kollégiumban, akivel nagyon jó barátok voltunk. Legalábbis én azt hittem. Nem tekintettem rá soha férfiként, valahogy nem volt az esetem.

Aztán egyszer szakítottam a pasimmal, és elmentünk együtt bulizni, jól berúgtam. Ott ő is ivott, és mindenféle szépeket mondott nekem, hát egymásba borultunk. Igazából nekem csak imponált, hogy tetszem neki, vonzónak tart, nemcsak a külsőmet, de a személyiségemet is, hiszen ismert jól, minden hibámmal együtt. Szex azért nem lett belőle. Utána viszont hetekig kerülgettük egymást, míg végül az egyik barátja elmondta, hogy egy másik nőbe szerelmes, de az elutasította. Mivel én annyira futottam utána, gondolta, összejöhetnénk. Eléggé kiakadtam rajta. Utána beszéltünk, és kiderült, hogy ő szentül meg volt róla győződve, hogy én szerelmes vagyok belé. Úgyhogy hagytuk az egészet, a barátságot, a szerelmet, a szexet. Azóta viszont óvatos vagyok az ilyenekkel. Nincs barátság férfi és nő között, ebből is látszik. Az egyik fél mindig többet akar, vagy azt hiszi, hogy a másik akar többet. Még jó, hogy csóknál tovább nem jutottunk, de így is eléggé rosszul esett a dolog.

máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!