Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megszólítani egy lányt a megállóban?

Figyelt kérdés

Már feltűnt a megállóban, hogy kb. 2 hete folyamatosan figyel egy lány. Ma én is lecsekkoltam, és nekem is bejön a csaj, de nem tudom, hogy közeledjek hozzá. Nem tudom, hogy azért figyel, mert bejövök neki, vagy csak valahonnan ismerős vagyok neki.


Ötletek? Először csak puhatolózni akarnék, hogy nem-e azért figyel, mert valahonnan ismerős vagyok neki.


Hogy menjek oda, és miről tudnék vele beszélni?


Megállóban még nem ismerkedtem :)


2010. okt. 28. 21:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

szólítsd le. tökéletes téma a suli. meg a testvérek, kisállatok, idióta tanárok.

csak ne görcsölj.

2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudod megmondani, hogy mennyi az idő?

Szia, te melyik busszal jársz?

Szia, nem tudom pontosan, de ismerlek valahonnan?


Pl ilyesmik.

2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az abszolút kezdő témákkal nem kezdhetek, mert már feltűnt a csajnak is, hogy a várakozás alatt végig t hesszöltem. Csak nem mertem odamenni hozzá :S

Tehát olyan téma kéne, amit be lehet úgy is vetni, hogy tudja, hogy néztem, meh azt is tudja, hogy tudom, hogy nézett. Mindig egymásra mosolygunk, remélem azért, mert bejövök a csajnak


Tapasztalatok esetleg?

2010. okt. 28. 22:02
 4/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk a 2. válaszoló 3. mondata tetszik, egybe mindent ki lehet deríteni, és még nem is annyira bunkó, mintha össze vissza makognék.
2010. okt. 28. 22:03
 5/20 A kérdező kommentje:
Az említett kérdésre mondjuk, ha nem azt mondja, hogy innen és innen, hanem ő is elmondja a frankót akkor? Kapjam le? :D
2010. okt. 28. 22:05
 6/20 anonim ***** válasza:
hát naná :D gyere be vagy neki hahó :D élj a lehetőséggel( "szió,jóa segged kő kóla? :D") :D 15l
2010. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem 1000% h bejössz a csajnak (onnan tudom mert én is hasonló helyzetben vagyok, csak én lány vagyok, 20 é.)

Állandóan stíröl egy iszonyúan helyes srác, de alig merek rá nézni is olyan zavarban vagyok:$

De szívesen ismerkednék vele, ha lenne bátorsága megszólítani! Szóval a kérdésedre a válaszom: szerintem menj oda hozzá és mond ezt: "Szia! Tudom, hogy írtó közhelyesnek hangzik, de valahonnan olyan ismerős vagy..., nem ismerjük véletlenül valahonnan egymást?"

2010. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szerintem is mnej oda hozzá mindenképpen. ha ő is néz és te neked is bejön a csaj akkor szerintem tök mindegy hogy mivel mész oda hozzá örülni fog hogy megszólítod:P

köszönj neki és kérdezd meg a nevét:P

2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia.


Amikor a mostani barátommat megismertem,is igy volt.

Tök mindegy, mit mondasz.

, ha megkérdezni hány óra, már az is valami, gondoltam. ILYENKOR EZ MINDEGY. a LÁNY IS, azt akarja, hogy szólitsd le.


3. kérdés is jó.

NEM KELL A NEMZETI DALT ELŐA

DNI.

2010. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kiemeltem a kérdést, mert holnap "találkozunk" elsőnek az őszi szünet miatt, de elfelejtettem az eddigi állást leírni.


Szóval:

Szia, nem tudom pontosan, de ismerlek valahonnan?


Ez a kiindulópont, tuti, hogy ezt fogom mondani, úgy legalább kiderítem az első részben említettet, de utána hogyan tovább? Azt mondja nem. Ha ezt úgy mondja, hogy látszik rajta, hogy bejövök neki, akkor semmi probléma, de mi van, ha hogyismondjam csak úgy nézett, de nem akar semmit tőlem, milyen témákat dobjak be, mit kérdezzek, hogy viselkedjek, hogy ne égjek be?

2010. nov. 8. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!