Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Ma lesz 1Rocktusa és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Ma lesz 1Rocktusa és be akarok csajozni csak nm tom h pl:hogy szólítsak le 1csajt? 16vagyok És még annyi h volt már bnőm de nem tok "normálisan" megszólítani 1csajt se, és honnan tudom meg hogy én is bejövök neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Se szó,se beszéd,megdugod,aztán megkérdezed,hogy jó volt-e...ha a válasz igen,akkor tetszel neki.
2011. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

légy gondolatolvasó.

am ez nem így működik. ehhez tapasztalat kell (jó megérzés). olyan mint a póker.

odamész, köszönsz. és feldobsz egy közös témát (ami mind a kettőtöket érdekel). mindig olyanról kell beszélni amihez mind a ketten hozzá tudtok szólni. aztán meghívod valami piára mit tudom én...

2011. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valamennyi tapasztalat van meg minden megy kivéve a megszólítás vagyis hogy hogyan tudok vele "beszédbekeveredni" pl:a Bandámba kéne 1basszer szval arra gondoltam h megkérdezek 1csajt hogy ismer-e basszus-gitárost vagy esetleg "ő" nem játszik e valami hangszeren ha azt válaszolja h nem akk utánna mit csináljak?
2011. aug. 12. 10:41
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
Hát, ezt itt senki nem fogja neked megtanítani! Tapasztalat kell, próbálkozni mindig és mindig és mindig... Csak így lehet! Senki nem volt profi az elején, de azért bele lehet jönni... Amelyik csajnak elnyered a tetszését, az úgyse fog elküldeni. Csak legyél magabiztos, vidám és mosolyogj rájuk!
2011. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Habár sokszor leégtem mert az elején a kezdeténél többet ittam........de 2Üveg Whisky nm árt meg...:DD
2011. aug. 12. 10:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak még mindig nem tudom h hogy szólítsak le 1csajt főleg ha sokan vannak vele....ha egyedül vn v pár bnőivel akk oké de ahw....meg üvölt a zene...és nm oskat halani
2011. aug. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!