Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen/melyik női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen/melyik női hobbi tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Pl zenélés(min?) Rajzolás,táncolás, kockulás, videó készítés, írás, egyéb. Mi az ami szerintetek szexi vagy aranyos?
2020. máj. 5. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez megint olyan éretlen egy kérdés.Én pl rosszul vagyok és értelmetlenek tartom a szinkron úszást.De kit érdekel,hogy nekem mi tetszik.

Az teszi vonzóvá az egészet,hogy az illtő akarja,foglalkozik vele stb.Az ilyen nagyon előkelő műmájeres hegedülős ürihölgyek sem szimpik nekem elsőre.De valakinek meg a birzkódzás nevetséges .


Különbözőek vagyunk.

2020. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Haat en olyant keresek mint en, szoval bringazas gameles kirandulas
2020. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Most már egy hobbi lehet szexi és aranyos? :O Úristen. Na, mai is "okosabb" lettem.
2020. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Le leszek pontozva, de én csak annyit várok el, hogy űzzön valami nem sakk szintű sportot mellette, mert az kell. Az az igazán szexi, ha valakinek jó az alakja.


Hogy mellette rajzolni ül le, írni, játszani vagy programozni... Leszarom, ez az ő egyéniségét színezi csak. :D

2020. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Mozi, game, társasjáték.
2020. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Szexi hangszerek: harsona, cselló, zongora, esetleg basszus ukulele.

Kerámia, swing, kockulás esetén max az fps tud szexi lenni. Star stable, candy crush meg farmville szintű fhaszságok felejtősek.


Sportok közül a lovasok szexisek lennének, de valahogy mindig fenn hordják az orrukat.

2020. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, ami szexi, vagy tetszene. Nekem a saját hobbijaim tetszenek, és én szeretem csinálni. Nem tudok belegondolni, hogy miről szól a kérdés


Párom zenél (zongorán), meg kreatívkodik szabadidejében, és örülök, hogy van, amiben így el tud mélyülni. De nem ezért fogom őt szeretni. Ha más hobbija lenne, akkor is szeretném.


Meg nyilván vannak közös hobbijaink is, amit együtt csinálunk, és elvagyunk vele.


Tehát euek tökjó dolgok, de max szimpátiával tudom összekötni. Nem szexiális, nem aranyos.

2020. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni, de egyáltalán nem fontos, hogy mi a hobbija, az a fontos, hogy ő szeresse.



Persze, jó, ha vannak közös hobbik, de ha ő emellett mondjuk ír, amíg én a saját hobbimmal vagyok elfoglalva, mert őt ez kapcsolja ki, akkor tegye, de se + se - irányba nem befolyásol.



(ez ilyen nagyon gyerekes kérdés amúgy)

2020. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mivel senki nem sütötte el:

Szexi hobbi - iszap/mézbirkózás.

2020. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Zenélés, festés, rajz, különböző kézműves dolgok, de egyébként ha valaki teljes odaadással csinál valamit az már alapból szexi, vonzó, főleg ha jó is benne!
2020. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!