Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem összejött a lakótársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem összejött a lakótársammal, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Az exemmel fél évig voltunk együtt, és 1 éve szakítottunk. Nem tettem magam túl rajta, rengeteget sírtam miatta, szakított velem, mert már nem volt belém szerelmes, és szerinte nem rezonáltunk.

Az új lakótársammal buliban szűrte össze a levet 1 hónapja, az exem, és most elvileg "összejárogatnak". Pár napja a házunk előtt csókolóztak, azt kellett végignéznem, tegnap éjjel meg aludni sem tudtam, mert egész éjjel szexeltek és végigkellett hallgatnom.

Hogyan legyek jobban? Elköltözzek?

24/N


máj. 22. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Költözz el. Aztán foglald le magad. Idővel túllépHETSZ rajta ha ELENGEDED ŐT. Csak el kell engedned.
máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

A fiú a hármasra gyúr.

Ügyes

máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%

El se tudom képzelni, hogy mit élhetsz most át🙁

Nagyon sajnálom.

De szerintem egy nagyon erős nő vagy, aki túllendül majd ezen.

Én még csak 18 vagyok, most vagyok együtt életem első párjával, szóval sajnos( vagy nem sajnos) tapasztalatokat nem tudok mondani.

De én mindenképpen többet lognek a barátaimmal vagy a családommal, izgalmas helyekre járnék és új dolgokat probalnek ki.

Nem tudom, hogy neked ez segítene e , mivel mindenki máshogy működik, de ha esetleg ismételten ismerkedesbe kezdenel, lehet, elterelodne a figyelmed és szépen lassan elengedned.


Bármi gond van esetleg, én szívesen meghallgatlak.

Addig is kitartást😊

máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Te pedig szedd fel az ő lakótársát, vagy pedig ami még jobb az apjával jöjj össze.

Onnantól kezdve muternak kellene szólítania téged.

máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Pl. menj el pszichológushoz mert eléggé sok idő eltelt és te még rajta nyammogsz. Elköltözni se ártana.
máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Szexelj hangosabban.
máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Ez borzasztó. Költözz el minél előbb, mert ez csak rosszabb lesz.
máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!