Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiznál olyan sráccal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan sráccal, aki már erőszakolt meg nőt?

Figyelt kérdés
Bevallja és megadja az esélyt, h te dönthess... Mit tennél? Együtt tudnál élni a tudattal és vele?
2010. okt. 29. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát én tuti nem. tudva azt, hogy ilyen bűn van a háta mögött, nem tudnám úgy kezelni, mint egy normális embert. szeirntem gusztustalan, ha valaki ilyet művel, és így az is marad. persze dícséretes, hogy ezt közli a választottjával, de akkor sem kezdenék egy ilyennel.

szerintem, ha egyszer valaki egy ilyet meg mer csinálni, akor később is meg meri, ha úgy adódik.

2010. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem isten ments!Az olyat lecsukatnám és levágnám azt amivel tette :@
2010. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
még a nevét is elfelejteném!
2010. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Igen, de nagyon odafigyelnék a dolgokra. Mindenki hibázhat egyszer, és nem tudjuk a körülményeket!
2010. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Egyetértek az utolsóval. Nem kell azt feltételezni, hogy ha egyszer csinálta, akkor fogja többször is. Ha már megbűnhődött érte, akkor miért büntetnéd tovább. Azt neked kell érezned, hogy meg tudsz-e benne bízni, de ha úgy érzed hogy igen, akkor ne utasítsd el
2010. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem érezném magamat biztonságban mellette, mindig bennem lenne a félelem, hogy mi van, ha egyszer rájön, és engem fog bántani. Itt az elv, hogy esélyt kell adni, nem elég, lehet, hogy arra az esélyre rámegy az életem.
2010. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Nem tiszteli a nőket, nem lennél mellette biztonságban.Meg ez amúgy is bűncselekmény, az ilyet még a börtönökben is elítélik. Elmondta, oké, én továbblépnék, de nagyon gyorsan!
2010. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak, h esélyt nem adnék neki, de elküldeném a halál f*szára. Az ilyen nem ember, nem tiszteli a nőket, nem normális.

Valószínűleg pszichiátriai eset.

2010. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
megbánta? persze. akkor és ott, nem gondolt a következményekre, hogy ezzel egy nőt lelkileg megnyomorít? az ilyen ember a szexben is erőszakos, de ha valaki ettől gerjed be, annak csak gratulálni tudok. brávó.
2010. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!