Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy tapasztalatlan (minden téren) sráccal?

Figyelt kérdés

15 éves, nem olyan ronda, 180 magas, nem kigyurt, de nem hájpacni..

Még sosem csokolóztam:S

Nem is volt barátnőm:S

Egyáltalán vannak olyan lányok, akiknek bejönnek az ien fiuk?:S


2011. máj. 22. 01:08
 1/9 Argloss ***** válasza:
100%

Valahol el kell kezdeni... Azt meg nem kell bevallani, hogy nem csókolóztál még... Vannak akik még 20 évesen is itt tartanak és most kezdik az első kapcsolatukat így...

Simán van esélyed. Csak hanyagold a hülye kérdéseket, mert az kiábrándító. Főleg hajnal 1 után. :)

2011. máj. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik... Én is most kezdeném, pedig pár nap múlva 20 leszek. Szerintem a te korodban még nem hátrány, sőt inkább előny, de nekem már egy lassan hátrány lesz...
2011. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én mondjuk 18 vagyok, de szerintem aranyos ha egy srác nem tud mindent azonnal, gondolom filmet is láttál hogy hogy működnek úgy általában a dolgok, hacsak nem vagy szégyellős vagy "nyuszi" típus, akkor nem hiszem hogy lesznek gondok. Jó nem azt mondom hogy azonnal játszd a nagymenőt, de csak tudod magadtól is hogy kell egy lánnyal beszélni.
2011. máj. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen volt az első kapcsolatom, zéró tapasztalattal. Azt nem mondom hogy nem izgultam az első csók, meg közösülés előtt, de ha toleráns / megértő / türelmes a partner, akkor nagy gáz nem lehet.
2011. máj. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy körülötted minden fiú azt állítja, hogy ő ezeken már rég túl van, de ne hidd el nekik:) Vagy mondd te is azt..

15 évesen ilyesmi egyáltalán nem gáz. Az átlag olyan 17-18 év, hogy ezek a dolgok bekövetkezzenek életedben, de sokan csak 20-22 éves korukra képesek először normális kapcsolatot kialakítani.

2011. máj. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 60 évig élsz és a 15-évnél vagy még csak,akkor sürgős minél előbb mindent kipróbálni ? Nem értem a mai iskoláskorúakat.
2011. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fke ***** válasza:

ejha MÁR 15 éves vagy és MÉG Soha.Nem.Csókolóztál?! . ez durva - ilyet még a világ nem látott! :D


de most komolyan. gondolom a csaj sem sokkal idősebb, szerinted neki sok tapasztalata van? biztos nem sokkal több, mint neked. az, hogy a tinilányokat fűrészelik a klubbokban vagy tetszőleges helyen még nem teszi őket sem tapasztaltá.


Egyszeráen légy magabiztos, ne nyálladz! AZ nagyon fontos. Nem kell folyton dícssrni, meg tenni a szépet. Legjobb, ha nem is randi csak elkísér valahova. Tehát neked dolgod van, de ő jön veled. Miért jó, ha így hívod el? Azért mert ha randira hívod az hirtelen olyan komoly. Ellenben így csak barátkozás - persze mindketten tudjátok, hogy nem az, de a lényok szeretnek ilyen apróságokkal foglalkozni.


na elsőre ennyi.


21F

2011. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy jó dolog, hogy igazából nem is randira hívod el, hanem csak valahova elmentek. Emlékszem a volt barátnőmmel sem úgy indultak a találkák, hogy kőkemény randi, hanem csak találkoztunk dumáltunk erről arról. Kb. olyanok voltak, mint egy haveri találkozó, semmi komoly. És idő után komolyabbra fordult a dolog. Persze legyél friss és üde, tehát ne a 3 napos pólóba menj, meg ilyenek. :D Szóval készülj rá egy kicsit, de ne az legyen, hogy feszengsz, mert randi lesz. És egy kicsit környékezzed, hívd meg egy italra, vagy fagyira. Mond hogy te megkívántál egy kis fagyit, és kérdezd meg, hogy neki nincs-e kedve nyalni egyet.....? :D És fizesd ki az övét is. Lehet ám taktikázni orrba szájba. :) Aztán majd idővel úgyis látod, hogy hova tart a dolog. Egy a lényeg, ne parázz, légy önmagad, légy határozott, magabiztos, egyszóval bízz abban amit csinálsz, és bízz önmagadban. Fontos az önmagunkba vetett hit, és bizalom, mert ha az nincs meg, akkor igazából csak nyűglődünk az életben.
2011. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon aranyos tud lenni ha egy fiú kissé szerencsétlen. Bár még sosem csókolóztam, randiztam, vagy csináltam bármit is, de nekem imponáló lenne. :)

14/L

2013. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!