Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez plusz pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez plusz pont lenne rám nézve?

Figyelt kérdés
Osztrák fiúval szeretnék ismerkedni, mert közel lakom a határhoz és Ausztriába is szeretnék majd költözni. C1 német vizsgám van. Nem tartozunk a szegény réteghez. Szép ház, 3 autó, balatoni nyaraló, stb. Ne értsetek félre, nem menőzni akarok. Azért kérdezem, mert állítólag az osztrákok azt gondolják, hogy minden magyar csóró. Így lehet nagyobb esélyem szerintetek?
máj. 23. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jós.
máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Osztrák fiúval szeretnék ismerkedni" - Ez biztosan menni fog. De ne mondd el neki rögtön, hogy mitek van (gondolom nem neked, hanem a szüleidnek). Ha van mire menőznöd, ami a tied, azt is elég lesz később megemlíteni.
máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. A nők vannak az anyagiakra inkább kiéleződve, a férfiaknak szerintem kevésbé fontos.


"Szép ház, 3 autó, balatoni nyaraló"

De ezek a te tulajdonodban vannak, vagy a szüleidé?


Tehát előny -e, hogy a szüleidnek van vagyonuk?


Elképzelem, hogy egy fiú mit kapna itt, ha kiírja, hogy a szüleinek van pénze, vagyona, ez bejön e a csajoknak. :D Megfordítva mindig iszonyú viccesen jön ki a szitu...

máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szüleimé, kivéve az egyik autó.
máj. 23. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Szóval neked semmid nincs, egy kopasz P unci ne gondold hogy akkora érték.
máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
19 évesen nincs. Szoktam sokat dolgozni, Ausztriában is. A szüleimnek segítek rengeteget itthon. Jelenleg még tanulok, azért nincs főállásom. Nem tudom, hogy miért kell így beszélni velem.
máj. 23. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen elit csajokat mindig valami türhő nagypofájú gyerek szúrja le. Remélem neked szerencséd lesz.:D
máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A saját értékeid mik? Te mit tudsz adni egy pasinak, miért téged válasszon?? Mert elvárások vannak, de cserébe te mit tudsz nyújtani? Ha semmit, akkor elvarás se legyen semmi.
máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as A kérdező semmit nem írt semmiféle elvárásról.
máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!