Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk! Ha ismerkedtek egy...

Fiúk! Ha ismerkedtek egy lánnyal, és bemutatkozik, akkor elmondja a nevét. Van olyan női név számotokra, ami kifejezetten vonzó, és plusz pont ha így hívják a lányt? Ha van akkor kíváncsi lennék rá, persze ha nem baj.

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 19:58
 1/9 anonim válasza:

Mindenkinek más név "vonzó".

Zoé, Zazi, Mária, Éva, meg fene tudja milyen nevek, NEM nyerők nálam, meg néhány trendi értelmetlen név vagy olyan típikus "nagymamás" ezeréve sem volt túl egyedi név.

De mondjuk Adrienn, Lili, Henrietta, Dóri, Eszter, Ramóna, Vivien, nevek számomra tetszetősek.

2020. aug. 20. 20:19
 2/9 anonim válasza:

Igen, van:

Petra:), Judit:), Adrienn, Andrea, Zsuzsanna, talán még az Erzsébet is.

2020. aug. 20. 20:23
 3/9 A kérdező kommentje:

És esetleg a kicsit különlegesebb nevek között van-e olyan ami tetszik? Pl. Padma, Írisz, Szintia stb.

Nekem például nagyon bejön az Írisz név

2020. aug. 20. 20:29
 4/9 anonim válasza:

Nem, semmi jelentősége sincsen.

18F

2020. aug. 20. 20:39
 5/9 anonim válasza:
De igen is van jelentősége? Kedvenc nevem: Leokádia.
2020. aug. 20. 20:56
 6/9 anonim válasza:
Gréta, Sára, Enikő, Krisztina, Nikolett, Vivien, Zita...
2020. aug. 20. 21:29
 7/9 anonim válasza:

Ami különösen tetszik: Evelin, Nóra, Bianka, Luca


Ami irritál: minden, ami összecseng valamilyen autó vagy édesség márkával + Izabella, Enikő, Sára, Piroska, Emese, Katalin + Z,Zs betűs nevek


Nem tudom megmondani, miért, ne vegye senki magára 🙏

2020. aug. 20. 23:43
 8/9 anonim válasza:
Ha túl idegenes hangzású neve van, az számomra kissé taszító tud lenni, de döntően ez nem befolyásol semmit.
2020. aug. 21. 09:18
 9/9 anonim válasza:

Szerintem a Zeynep nagyon szép név, de török eredetű, és még sosem találkoztam olyannal, akit így hívtak volna. Magyarban szerintem az Odett nagyon szép, olyan különleges.

Amúgy nem számít szerintem, de azért nem árt, ha nem Dzsenifer vagy Ludmilla, Melissza, ilyenek. Ezek a túl-túl-túl nevek nem tetszenek.

2020. aug. 23. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!