Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ellenkező nemű, Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ellenkező nemű, Nektek tetsző személlyel egymás életkorának megtippelésében mekkora volt a legnagyobb tévedésetek?

Figyelt kérdés
Miután kiderültek a valós adatok, megmaradt az érdeklődés mindkét részről?

máj. 23. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem volt mert nálam alap, hogy megkérdezem a korát.
máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mielőtt megkérdezed a korát bárkinek, nem feltételezel semmit? Nekem az játszódik le a fejemben, hogy "Ez a személy voonzónak tűnik, ránézésre a korosztályom, derítsük ki, valóban így van-e."
máj. 23. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon jut ilyesmi eszembe, nagyon ritkán.
máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem 14-16 évesen 28-30-nak néztek. Volt hápogás és hüledezés. Szerencsére még most is 30-nak néznek, pedig már 37 vagyok. Ismét sokan hitetlenkednek.
máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Engem rendszeresen tippelnek egy 10es kevesebre.


50 evesen semmi ranc, semmi smink, 40 vagy alattinak gondolnak.

máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Az előző munkahelyemen megtetszett egy lány, aztán kávézás közben elkezdtem vele beszélgetni. Kiderült, hogy 52 éves négyunokás nagymama, én meg olyan 30 körülire tippeltem. 😁😏
máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
2év.
máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Engem 24-25nek néztek valamelyik nap, nem hitték el hogy lassan 41 leszek😬😅
máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Őszintén sajnálom, hogy valaki a lepontozásban leli élvezetét, számomra minden releváns válasz hasznos.
máj. 23. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért kb +/- 10 évnél többet nem nagyon lehet tévedni, pl nálam meg ekkora korkülömbség még pont belefér. Nekem arra volt példa hogy jóval fiatalabbnak néztek (gyakran előfordul), de úgy vettem észre ez nem nagyon veszi el a pasik kedvét 🙂
máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!