Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szoktátok magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szoktátok magatokat produkálni egy nektek tetsző nő előtt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor nem kettesben vagytok, hanem társaságban és nincs köztetek semmi, ismerkedtek.


Olyankor mit csináltok?

Hogy viselkedtek a nővel?


2023. okt. 25. 20:09
1 2
 1/12 October15 ***** válasza:
65%

Nem, próbálok a lehető legunalmasabb lenni. :D


Most tényleg, hogy viselkednék? Ahogy amúgy is szoktam, vagy most írjunk személyiséget neked vagy mi lenne itt a cél?

2023. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Sajnos nincs bátorságom ehhez, félek, hogy leégetem magam előtte.
2023. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
A legocsmanyabul ahogy tudok.
2023. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, milyen típus, és hogy mennyire mély az ismeretségünk. Van, hogy hülyeségeket beszélek zavaromban, van, hogy elkezdek poénkodni (ha olyan az illető és a szituáció, akkor akár huncutabb dolgokat is mondok). Adott esetben akár meg is érintem őt.
2023. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon lejön, mikor valaki majomkodik.
2023. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
nem, nincs szükségem ilyenre.
2023. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Olyansmire gondoltam, hogy jellemző e, hogy pl mindenkivel poénkodtok, csak épp a kiszemelt nővel nem, de valójában neki szól a produkció.

Vagy ehhez hasonló viselkedés.

2023. okt. 25. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Én nőként voltam ilyen szituban. Mindenki mással poénkodott, közben figyelte a reakcióimat, szóval érdekes volt az egész. Persze, mielőtt szexeltünk, tök zavarban volt, teljesen eltűnt a magabiztossága.


Szintén kolléga? 😂

2023. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanúgy viselkedek mi T bármikor.
2023. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez ugyanolyan, mint mikor a kisgyerekek látszólag az anyjuknak produkálják magukat, közben meg lesik, hogy nézed-e őket, és rúgnak egyet a levegőbe, hogy mekkora arcok. Van, aki ezt soha nem növi ki.
2023. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!