Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-40 közötti nők: tudom, h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-40 közötti nők: tudom, h. ez (fénykép lent) feltűnőbb, vagy ismertebb autó, mint a másik (link alább), de ha egyszer a másodikat én fényévekkel jobban preferálom, mivel kategóriákkal megbízhatóbb használtan is, mint az első, akkor ez gond nálatok?

Figyelt kérdés

Nyugalom, én is nagyon jól tudom, hogy _nem_ ez alapján választotok párt magatoknak (teljesen fölösleges ezek után ezt leírnotok)...


De!


Nem is (annyira) emiatt íródot ki tehát ez a kérdés, hanem sokkal inkább amiatt, hogy a második autó (a legalsó link) valamiért nem számít bele - nem annyira - az elegáns, szemnek igen kellemes, úgymond "jó kiállású" luxusautók közé az átlagemberek (férfiak is, nem csak hölgyek) megítélésében.

Azaz csupán olyan "szimpla szedános" sokaknak ez az autó, nem igazán az egyből-megnyerően-elegáns tipusokba tartozik. (Mint pl. a Mercedes-Benz S-Osztály, vagy a Jaguar XJ.)


Nem tudom az okát, szerintem valószínű, hogy nem is lehet kideríteni (itt sem), így ezt itt úgy vélem ne elemezgessük. Természetesen lehet, csak nem valószínű, hogy meg is lesz.


Hölgyeim, ha erre is maradna (még) esetleg hajlandóságotok, leírhatnátok hány évesek vagytok, hogy lássam milyen életkorban kinek mi a véleménye az úgymond "nem megszokott" autókról ebben a kategóriában, ahová e modellek tartoznak.

(Véleménye. Tehát nem párválasztási szempont, hanem vélemény az autóról. Ha nem, vajon mi lehet a baj vele, ha nincs gond, akkor mik a pozitívumok?)


Első:


[link]


Második - több szempont végett előnyben részesített:


[link]


[link]



máj. 23. 23:00
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Remélem itt a párkapcsolat rovatban több - női - válasz érkezik, mintha ugyanez az autózásban lett volna kiírva.
máj. 23. 23:01
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Luxus van olyan jó mint egy Merci.
máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Csak ("csak") az a (vagy nem konkrétan "az", helyette inkább: az lehet - esetlegesen) a baj a Lexus LS modellel, hogy nem annyira "showy", inkább "boxy" a formaterve. Előben valahogy a W221-es S-Klasse (jó értelemben) "feltűnést keltőbb", mutatósabb.


Ugyanakkor számomra a Lexus LS600h:


Elképesztő technika, hihetetlen kényelem és ami nekem a legfőbb: nagyobb megbízhatóság (a Mercedes-Benz autóhoz képest).

máj. 23. 23:14
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztosíthatlak, hogy a nők legnagyobb részét ez nem érdekli.
máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első kettő ugyanaz, ha a harmadik fekete lenne, és látnám szemből, lehet, hogy az is.

32

máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nem. Mivel élőben valahogy a W221-es S-Klasse (jó értelemben) "feltűnést keltőbb".

Mutatósabb.


Hozzá képest a Lexus LS olyan "semleges", nem veszik (annyira) észre. Visszafogott, hasáb formájú.

Konzervatív. (Mondjuk nekem ez utóbbi miatt még inkább teszik! Furcsa lehet sejtem, de ez a belesimul-az-utcaképbe, nem feltűnő formaterv szerfelett szimpatikussá teszi ezt a modellt.)

máj. 24. 00:09
 7/27 A kérdező kommentje:

Viszont - ugyanakkor - emiatt úgy érzem (természetesen ez csak kicsiny, apró érzet, nem komoly) ha valakihez a második autóval érkeznék, nem tennék rá valami fényes benyomást, inkább semleges/megszokható külsejű autónak mutatkozna, szemben ha valaki meg az első autóval érkezne, arra (belül, tudat alatt) azt gondol(hat)ná, hogy:

Na, megjött a "Mérce"! (Micsoda hülyeség. De attól, hogy én ezt a státusz-szimbólumkodást megmosolyognivalónak tartom, még sok embernél működik/működhet ez a régi berögződés. Vagányabb, vagy feltűnőbb autó = jobb ember, konzervatív/visszafogott/semleges kinézetű autó = átlagos, teljesen hétköznapi fószer. Nem komoly. Nincs benne spiritusz. Olyan, mint az autója.)

máj. 24. 00:22
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Épp ez az, hogy nem. Mivel élőben valahogy a W221-es S-Klasse (jó értelemben) "feltűnést keltőbb".


Mutatósabb."


Figyi, én tudok neked mutatni 5 körömlakk színt, amire te azt mondod, ugyanaz, de én mást látok. Nekem ezek az autók teljesen egyformák. Te láthatóan értesz hozzájuk, mert a felét nem értem annak, amit mondasz, tehát te látsz különbséget. De nem mindenki.


Nekem az első tetszik a legjobban, mert az csillog a legszebben.

máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két autó teljesen egyforma.


Őszintén nem vágom mi a különbség.

máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted érdekel bárkit, hogy Mercivel vagy Lexusszal jársz? Rajtad kívül?
máj. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!