Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 és 40 év közötti, szingli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 és 40 év közötti, szingli, hetero nők! Mit tesztek mostanában azért, hogy párkapcsolatotok legyen?

Figyelt kérdés

jan. 20. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, elhatároztam hogy majd ha jön akkor jön, nem fogom keresni. A randipartnerek nagyrészével nem volt meg a kémia sem
jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanazt teszik most is mint ezer éve. Szerinted mi az?
jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Élőben semmi lehetőségem ismerkedni, úgyhogy társkeresőn erőltetem, sosincs kémia nekem sem, és örülhetek, ha csak ennyi a gond. Ha nem erőltetem, akkor 100%, hogy soha nem lesz senkivel semmi, erről szólt a 23 és 31 éves korom közötti időszak – az sem volt kevésbé szenvedős, mint ez.
jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem teszek. Az otthonom melegében várom a szőke herceget
jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmit, tömegesen próbálnak felszedni a férfiak, elég válogatni
jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Amikor teszek, akkor nyitok a világra szóbaállok jobban a pasikkal, meghallgatom, nyitottabb vagyok megismerni(ha külsőre tetszik legalább szoszo), plusz társker(de ott 99% szenny van az gáz).


De mivel akikkel jártam csak megkeserítették aztán az életem, így kb jelenleg értelmét vesztette hogy miért is legyen párom? Ezért, hogy szenvedjek?


Csak a bánat maradt utánuk.

Igy minek keressek mégegy ilyet.

Nem keresek.

Néha csak társkeren lógok csak cset alapon, ez most nagyon bejött. Mert amikor kerestem vkit es kiirtam hogy ismerkednék komolyat keresek v randizni szeretnék akkor betalált egy rakat söpredék aki szexre hív (nem tudom mibol hiszik a pasik hogy lenne gusztusom egy vadidegent leápolni)de mióta igy vagyok fent hogy csak csetelni akarok, azóta egyik se jön ilyenekkel hogy felmennék e filmezni. Már az is nagy lenne ha vki elérné hogy találkozni akarjak tehát túlmenjek a csak cseten.

jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Semmit.

Úgyis nagyon el vagyok havazva állandóan, még randizni se lenne időm, nem, hogy kapcsolatra. Úgyhogy nyilván nem erőltetem.

jan. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!