Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mennyire szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mennyire szeretitek ha egy nő próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem érdekességként, mert voltak és vannak pasi ismerőseim, akiknek tetszett. Vannak köztük félénkek, akiknek úgy lett nőjük hogy a csajuk szedte fel őket, ők kezdeményeztek.


Az egyik srác akinek kifejezetten nincs önbizalma, félénk, jól néz ki, tetszik a csajoknak, de ő nem tartja magát jól kinéző pasinak, azt mondta amikor egy nyilvános eseményen egy csaj oda jött hozzá, mondta jól néz ki és elkérte egyik elérhetőségét, az neki tetszett (egy ideig írogattak, végül nem jöttek össze, a csaj elköltözött túl messzire).


Nem is tudom, én is félénk vagyok amúgy, én nem tudnék ilyen rámenős lenni pasikkal.


Aki tetszik annak a közelében még félénkebb vagyok, zavarban vagyok. :D


Én is láttam magam körül csajokat, nem feltétlen olyanokat akikre a pasik rámondanák hú de jó nő, volt köztük átlagos, és csúnyácska is, mégis olyan nyomulósak voltak, addig mentek a pasira míg meg nem kapták, vagy ha mégse sikerült, mentek a következőre. De főleg olyan pasikra akik jó pasik voltak, külsőben náluknál jobban kinézőekre akikről azt gondolná ember biztos nagy igényeik vannak.


Most lehet páran kiakadnak azon, hogy külsőről is beszélek, itt gyakorin oltogattak egy csajt aki nyavalygott miért nem jön össze neki a srác akit kinézett, majd kiderült a srác egy Brad Pitt szintű nyálgép a csaj átlagos, majd lett leoltva más pasik által, hát ne csodálja ha nem jön be srácnak biztos jobb nőt akar mint ő, mit képzel.


Az életben mégis látom, egészen kifogásolható nők náluknál jobban kinéző pasikat szednek fel.


Mert erőszakosak, hajtanak.


Lehet én vagyok kissé régimódibb, én szeretem ha egy pasi próbálkozik, udvarolgat, persze úgy, hogy kedves vagyok, mosolygok, flörtölök, stb., és mondták nekem régebben pasi ismerőseim, hogy szerintük gáz ha egy nő nyomul.


Nekem valahogy visszás, ha egy csaj majdhogynem szó szerint ezüst tálcán kínálja magát, lohol egy pasi után.


Volt olyan csaj ismerősöm, nem volt szép, de meg volt őrülve ha meglátott egy tipikus jó pasit, rászállt.


És a környezetemben némelyik pasi ismerősömről akit a barátnőjük szedett fel, kiderült a csaj irányítás mániás, megmondja pasi mit csináljon, mindenbe beleszól, főnökösködik. (Gondolom nem minden esetben van ez így, én azt mondom, ezt láttam, volt olyan srác aki panaszkodott is a barátnőjére nem bírja mellette).


Srácok, ti mit gondoltok? Ti szeretitek a nyomulós nőket? Szeretitek ha hajtanak rátok? (Akkor is ha mondjuk nem jön be?)


Vagy jobb szeretitek ha ti próbálkoztok egy nőnél?


Nyilván vannak fokozatok, egy jégkirálynőhöz nem mennétek oda. :D


Arra értettem, ha csaj bejön nektek, és nyitottnak tűnik, szívesen beszélget, láttok esélyt.


Azért van átmenet a között, hogy valaki túl zárkózott, és a között hogy a csaj folyamatosan a srác nyakán lóg első perctől kezdve hogy megkapja.



Szóval? Mit gondoltok?



máj. 24. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell ebből filozófiát csinálni, pontosan ugyanúgy működik, mint fordított esetben. Attól függ, ki csinálja, és milyen körülmények között.
máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Velem is elofordult mar tobbszor is, hogy nok kezdemenyeztek nalam. Egyikbol sem lett semmi. Nem azert, mrrt ronda volt vagy hasonlo, hanem azert, mert en ferfi vagyok es majd en eldontom, hogy kihez megyek oda es kihez nem. Ha mar alapbol az a felallas, hogy o ezt a szabadsagot nem adja meg nekem, abbol milyen kapcsolat lenne? A felcserelt szerepek azoknak valok, akik normalis ferfinak nevezik magukat, kozben a cipofuzojuket is az anyjuk koti be, amikor elindulnak csajozni. Az ilyen egyedek orulnek annak, ha leszolitjak a csajok oket. Sok ferfiassagot ne varj egy ilyentol, mindig te fogod hordani a nadragot. Ha te nonek akarod erezni magad egy kapcsolatban, akkor inkabb a ferfias viselkedesu ferfiaknak szenteld az energiaid ahelyett, hogy szepnek latszo fiukakat szolitasz le. Mar rovid tavon is hatalmas kulonbseg lesz a ket kapcsolat dinamikajaban.
máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Alapvetően én is gátlásos vagyok. Ahogy te is, ha szép nő közelébe kerülök még jobban összekeverednek a gondolataim és ez nem segít! :-)


Ám ha kapok egy csepp pozitív bíztatást? , megerősítést? akkor ezek a kusza gondolatok rendeződnek egy kicsit és elindulhat a beszélgetés.


Úgyhogy igen, van ilyen pasi. :-)

máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Elég ha a nő képes megtenni az első lépést, ha ő kezdeményez, teszem fel ő jön oda elsőre és ő áll szóba velem.
máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Incelek álmai.
máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Na azt szerintem sosem élem meg, hogy egy nő kezdeményezzen. Égi csoda lenne, előbb lesz saját űrhajóm.
máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Örülnék neki, sosem volt ilyenben részem.
máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!