Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a tizenéves lányokkal nem lehet komolyan ismerkedni, de Instagramon egy csomó fiú bekövet és próbálkozik? 18F

Figyelt kérdés

Én már 16-17 éves lányoktól is megkaptam, hogy fiatal és éretlen vagyok (utóbbi nem igaz) és huszonéves srácokkal akarnak ismerkedni.

Csak ilyen 12 éves kislányok akartak ismerkedni, ami röhej.

De Instagramon meg a héten bekövetett vagy 150 férfi, meg fiatal srác is és rám is írtak. Sokuk azért nem átlag kategória, vagy sportos, vagy arcra helyes.

Már azt hiszem, melegként könnyebb lenne.



2023. jún. 10. 15:13
 1/5 anonim válasza:
25%
Nem kel görcsösen hozzá alni majd jön ha jönnie kel, és ne komoly kapcsit keres tízen évesen, 😁majd rá ér idővel, menyi éld ki magad tesó
2023. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A férfi a kezdeményezőbb nem, tőlük is várják el inkabb, tehát nem értem, miért lepődsz meg, hogy ők írnak rád leginkább..
2023. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel hogy konnyebb lenne kancsoskodni??!

Aki a nőket szereti az már a gondolattol is idegbe lesz ha egy ferfi akarna ra nyomulni , meg undor kapja el.

2023. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: Nme görcsölök, csak ismerkednék, de mindig a fentieket kapom.


2: Fiú vagyok, ha nem lenne nyilvánvaló.


3: Én nem vagyok homofób, nyilván nem fogom fogadni a közeledést, de eret sem vágok magamon idegességemben. Szerintem picit túltolod ezt, nem mindenre az agresszió és utálat a jó válasz.

2023. jún. 10. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

"2: Fiú vagyok, ha nem lenne nyilvánvaló.


De az, főleg hogy oda is írtad.

De ez hogy válasz, érv, arra amit írtam?

2023. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!