Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen testalkat nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen testalkat nagyon taszító a nőknek?

Figyelt kérdés
Igyekszem odafigyelni az alakomra, de egyre többet eszek és a hasamra, csípőmre rakódik a zsír, ami miatt alul is elég széles lettem. Most vagyok 90 kg 190 cm magassághoz, ami nem hangzik soknak, de zsíros vagyok és tartásom is rossz. Így néz ki a felsőtestem: [link] Ez még belefér a nőknek vagy fogyni, izmosodni kellene? Régebben nagyon vékony voltam, akkor nem volt gond.
máj. 24. 20:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nyit meg semmit. Jól raktad be a linket?
máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Működnie kell, nekem megnyitja. [link]
máj. 24. 20:07
 3/41 anonim ***** válasza:
19%
Főleg fogyni kéne, edzeni se árt az egészséged érdekében és nem a nők miatt.
máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%

A pont volt a gond.

Kicsit izmosodni, fogyni nem árt, vonzóbb lennél. Így is a többség szerintem elfogadja, de sokat növelnél az esélyeiden.

máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen átlagos a testalkatod, a legtöbb férfié szerintem ilyen. Ha esetleg sportolnal valamit, közben szalkasodnal, lenne rajtad egy kis izom tömeg, simán lehetne nagyon jó. Még csak olyan hu de sok munka sem kellene, mert nem vagy elhizva, nem lenne rossz alap.
máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ezzel nincsen bajom.
máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

5

A legtöbb férfié rosszabb, lévén, hogy többségük túlsúlyos.

máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel semmi gond nincs, abszolút normál testalkat. Ehhez ha egy jófej, jó kisugárzású, igényes pasi társul akkor patent.
máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké az én ízlésem szerint.
máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!