Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért “ijednek” meg tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért “ijednek” meg tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kifejteném bővebben, hogy miről is lenne szó…

Többször megkaptam már, hogy nem mernek hozzám odajönni, mert túl határozottnak, magabiztosnak és komolynak tűnök, ezért inkább meg sem próbálják vagy csak távolról szemeznek velem. Majd amikor beszélgetnek velem vagy kicsit jobban megismernek, akkor pozitívan csalódnak és amúgy élvezik a társaságomat. Egy barátommal beszéltem erről, és azt mondta, nagyon erős a kisugárzásom. Kértem, hogy fejtse ki mire gondol és azt mondta a nézésem, járásom meg ahogy beszélek nagyon vonzó tud lenni, de egyben ilyen lehengerlő is. Tudom magamról, hogy makacsabb szenvedélyes típus vagyok, de egyben mindenkivel kedves vagyok alapból, néha már kissé naívan. Simán tudok beszélgetni bárkivel, mert őszinte vagyok meg közvetlen, de szeretek megtartani egy bizonyos távolságot is. Ti hogy vélekedtek erről? Valóban elijesztő lehet a magabiztosság? (Én sem vagyok mindig az, de úgy látszik a környezetem felé ezt sugallom) Veletek előfordult hasonló szituáció? Ezen nem igazán tudok változtatni, mert ez belülről jön sztem mindenkinek és nem igazán szeretem megjátszani magam.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



máj. 26. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nő vagy? Szerintem szép vagy és csinos. Én sem mernék az tuti, teljesen más világ az ilyen nők.
máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Csak a kisebbségi komplexusban szenvedő férfiak körében és az éretlenek szemében "ijesztő" a magabiztosságod. Magabiztos férfi nem fog tőled "megijedni"

(Ne próbáld eljátszani senki kedvéért csak azért, hogy pasas akadjon, hogy te önbizalomhiányos vagy ha netán eszedbe jutott ilyen badarság, oké?).

máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem írni #1
máj. 26. 15:22
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 nem fordult meg a fejemben, hogy eljátszam az önbizalomhiányost, nem is menne, meg egy idő után feltűnne, hogy nem olyan vagyok.
máj. 26. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben meg is magyaraztad az okokat. Én többet nem tudok hozzátenni 🤷
máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Ez súlyos tévedés.


"Csak a kisebbségi komplexusban szenvedő férfiak körében és az éretlenek szemében "ijesztő" a magabiztosságod. Magabiztos férfi nem fog tőled "megijedn"


Nagyon sok férfi van akit emberszámba sem vesznek a nők.


Mit gondolsz 10 elutasítás után van még kedve az embernek.


A legtöbb ember sajnos tisztában van vele, hogy a külseje által nem lesz esélye.

Főleg ha ezt nem 1x meg is éli.

máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy én nem is utasítok el senkit, mivel NEM MERNEK kezdeményezni, én meg nő létemre nem szeretnék.
máj. 26. 21:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Ne arra gondoljatok, hogy a magabiztosság alatt azt értem, hogy bárkit aki próbálkozik elküldöm melegebb éghajlatra. Egyszerűen valamiért tényleg ledöbbennek és inkább messziről bámulnak, minthogy megszólítsanak.
máj. 26. 21:38
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Jó.


Tegyük fel még 5 évig senki nem fog vagy mer kezdeményezni.

Se randi se egy süti semmi.


Várni fogsz majd tovább?


De inkább menj olyan helyre ahol igazán jóképű pasik vannak vagy gazdagok vagy mindkettő. Valószínűleg ők próbálkoznak majd mert ha te nemet mondasz... Mennek a többi 100hoz

máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Hàt ha te nem fogsz akkor maradsz egyedül...
máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!