Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért szeretitek ha egy szexi lány üti a feneketeket meg minden?

Figyelt kérdés
Ti miért szeretitek meg ha lehuzza a nacitokat meg ilyenek mert az egyik barinőm barinője 29 éves és ő sok fiút szeret verni mert naon sexy és azt mondta volt olyan fiiú akinek lehúzta a naciját meg el verete a seggét meg a f@szát is és mikor kimentek azt monda a férfi enél jobban soha nem éreztem magam meg hogy minden fiú élvezi ezt!
2010. okt. 29. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én utálom, ha ütik a seggem. Bár a vetkőztetés izgató tud lenni. Ha odalent ütne, ott is hagynám, az biztos. :D
2010. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dehogy szeretjük. aki ezt élvezi az minimum aberrált.
2010. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én biztos kiröhögném a lányt, ha a seggemet akarná ütögetni.

25F

2010. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem mondani a lány naon szexi tüzes forró sok fiú álmosik róla és min nekem mindja hogy hozzam ösze vele ha fiú lennék (de nem vagyok) lehet még szerelmes is lennék bele
2010. okt. 30. 14:37
 5/9 anonim válasza:
Attól mert a pasi kezdetleges fetisiszta,nem jelenti azt,hogy minden fiú ezt szeretné. A lányok között is van olyan aki odáig van az ökölszexért mégsem szeretheti minden csaj. Ennyi...
2010. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Naon nemtom m mongyak ere. Húvazze....
2010. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy csaj ismim, aki azért hagyta el a barátját, mert az nem verte meg szex közben. (megjegyzem egész jó bőr, hacsak ezen múlt volna, a sz@rt is kiverem belőle :))


Ezzel az erővel ugyanezt kérdezhetném Tőled fordítva. Nem tudom, mit szólnál hozzá, ha a barátod többet használna szex közbel egy szegecses korbácsot, mint, mint a farkát.


Szerintem elenyészően kevés ffi-nak jön be, ha ütik. Ha "verik"... az már más! :))

2010. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én is élvezném ha egy csaj megtámadna de viszont nem hagynám magam.

szerintem a megverést nem úgy kell érteni h fogja magát és agyonver

2014. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Élvezném
2021. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!